Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Előfordult mar, hogy kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult mar, hogy kicsit becsípett állapotban, vagy csupán jó kedvedben kinyaltad egy baratnod és ő viszonozta is?

Figyelt kérdés
Pl annak ellenére, hogy mindig is a fiúkat szerettetek es heteronak tartjátok magatokat. Ha történt ilyen hany évesen, hogyan?

2016. aug. 23. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Előfordult már az hogy elgondolkodtál rajta hogy mekkora BETEG vagy?!
2016. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A szex az szex, akkor csináld ha élvezed és tetszik. Nagyon nem tetszik az, hogy valaki valamit csinál és megbánja, mert ő be van skatulyázva egy rubrikába
2016. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt, és nem bántam meg.

Mondjuk annyira jó barátnőm nem volt, inkább ismerős csajszi. Valahogy így esett meg. Megtörtént és továbbléptem.

Egyébként sokszor elgondoltam, hogy csinálnám máskor is, jó élmény volt. Csak most nincs senki:-)

2016. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyár elején volt egy ilyen, egyáltalán nem bántam meg, élveztem akkor nincs mit megbánni:)

20/L

2016. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk úgy hogy addig heterónak hittem magam.kiváncsiságból csináltuk és én "úgy" maradtam...

de fura,hogy a lányok csak sexuálisan vonzanak.semmi többet nem akarok.

2016. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok.

18 voltam.

27/L

2016. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

aha. semmi extra nem volt,nagyon jóban vagyunk és mint minden kis tini csaj sexelni akarunk(nagy a szánk) mivel a fiúk akkor nem igen jöhettek szóba egymáson segitettünk,néha még most is ha épp szinglik vagyunk.

17/L

2016. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak előfordult volna..
2017. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!