Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek lányokkal csókolózni és sokszor volt már hogy teljesen hetero lányokból sikerült kimanipulálnom hogy lesmároljanak. Folyton megnézem őket, részegen ugyanúgy flörtölök velük, mintha pasikkal tenném. Szóval izgatnak a lányok szexuálisan, viszont a pasik is teljes mértékben. Az a baj, hogy teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom... Lehet hogy biszexuális vagyok? Nem akarok az lenni, nagyon ijesztő bekategorizálni magam.

2016. aug. 26. 02:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy 18/L
2016. aug. 26. 02:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne kategorizáld be magad. De a leírás alapján eléggé annak tűnsz pedig.
2016. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy és? Most mit aggódsz ezen. Legalább dupla annyi a lehetőséged :) 26/F
2016. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges címkézni, ráadásul ha biszex is vagy azt is sokféleképpen élheted meg. Nem leszel pont ugyanolyan, mint egy másik biszex fiú, vagy lány.

Hagyd a címkéket és a szexet meg élvezd azzal akivel akarod. Ha szeretsz csajozni akkor csajozz is. HA hetero lányokat szeretsz elcsábítani, tedd azt. Lényeg, hogy élvezd te is meg az is akivel épen együtt vagy csináljatok bármit is.

2016. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit a bekategorizálásról: [link]
2016. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
egyértelmű hogy biszex vagy de nincs ezzel semmi baj :D ha van kedved írj:) 18/L
2016. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!