Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk! Létesítenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk! Létesítenétek kapcsolatot egy GENDER-FLUID személlyel?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy gender-fluid (,és biológiailag fiú) valaki, aki érdeklődik irántatok, hogy fogadnátok a közeledését? Szívesen megismernétek, vagy ezt a tényt tudva róla, egyből elutasítanátok?

A kérdés szerelmi és alkalmi kapcsolatra is vonatkozik.


(Kérlek, ha nem ismered a fogalmat, ne válaszolj, vagy nézz utána. Most nem szeretném leírni a jelentését.:D)


Köszönöm mindenkinek, aki veszi a fáradtságot!:)



2016. aug. 31. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig leírhatnád, röviden tömören, hogy mi a bánatot jelent:)
2016. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológiai nemét tekintve kevert nemű, ahol az egyes nemi sajátosságok időben akár változhatnak is.
2016. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Gender-fluid: többféle nemi identitása van, ami az idő folyamán, vagy szituációtól függően változik. Ált. ennek megfelelően hord női, férfi, vagy uniszex ruha-összeállításokat. Aktuális érzései alapján definiálja magát nőként, férfiként, mindkettőként, vagy egyikként sem.:)

Remélem segített.

2016. aug. 31. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
Így nem fogsz választ kapni. Beszélj magyarul!
2016. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Szinte mindent magyarul írtam. A "gender-fluid" kifejezésnek egyenlőre nincs magyar megfelelője. Esetleg "nemek között folydogáló".:D

2016. aug. 31. 14:57
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem létesítenék, nem szeretem ezeket az átmeneteket. Kimondottan zavar.
2016. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül zavarna, de ebben benne van az is, hogy még nem nagyon láttam ilyen embert és nem tudom ez mi mindennel jár, emiatt nem utasítanám el azonnal. De például a transzvesztiták és a shemale-k abszolút nem vonzanak, de itt más a szituáció nyilvánvalóan, szóval nem tudom, hogyan viszonyulnék egy ilyen személyhez.
2016. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kimondottan bejönnél :D

Legalábbis alkalmira,egész biztosan.

22/f

2016. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

En szívesen létesítenék! ;)

Alkalmira bármikor, jelenleg tartósabbra is akár :D írj ha gondolod

20f

2016. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja furi lehet. Csak hát a furasága vonzana és érzelmileg lehet hogy nem is akarnék vele lenni...
2016. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!