Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy leszbikus domináns...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy leszbikus domináns lányok, ti aláznátok férfiakat?

Figyelt kérdés
Egy másik lánnyal és egy férfival együtt el tudnátok képzelni olyan hármast, ahol a férfi nem aktív részese a játéknak, csak azért van ott, hogy kedvetekre alázzátok?

2016. szept. 4. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább olyanok válaszát várom, akiket érdekelnek a szerepjátékok és a dominancia. És a kérdés az, hogy biszexuális vagy leszbikus lányként férfiakkal is elképzelhetőnek tartjátok-e vagy sem.
2016. szept. 4. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Biszexuális vagyok szóval igen és 2 évig dolgoztam Dominaként. De már abba hagytam
2016. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező és mit szeretnél mit csináljon veled 2lány?

Strapon gondolom mindenképp..

2016. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus lány vagyok és nem.
2016. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám bármikor jöhetsz kertásás, sövényvágás, fűkaszálás szerepjátékokra!


Egyesek de ráérnek ilyen hóbortokra...

2016. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!