Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nős vagyok, de nagyon gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potyike kérdése:

Nős vagyok, de nagyon gyakran eszembe jut, hogy ki kellene próbálni a férfi szexet szintén nős férfival néha, titokban. Hol lehetne találni hasonló érdeklődésű partnert?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 22:06
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%
Egy homar csaladfo. Zombiapokalipszist most!
2017. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
49%

Sok hűtlen féreg nemtől függetlenül.

Undorító s szánalmas.


Remélem a párod is megcsal!


N

2017. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
68%

Ne háborogj #22 -es !

Lehet, hogy a Te férjed is szívesen kipróbálná,egy fiatal fiúval, csak nem meri !

Vagy már túl van rajta !

2017. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2017. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kedvenc fantáziám , hogy bekapom egy spontán alkalomkor a barátom farkát .... és persze jól lecumizom .Semmilyen más történésre nem vágyom - hacsak nem akarja éppen viszonozni . Persze a feleségem még a gondolatért is megölne .
2017. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves Kérdező ! Találtál már hasonló érdeklődésű partnert??

Nekem is megírhatod a korod, és hol laksz ?

2018. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a dolog :)
2018. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, mi ez a "mindegy hogy nézel ki, mindegy ki vagy, mindegy hogy milyen betegséged van, mindegy, hogy mit csinálsz, csak az első kérdés: HÁNY ÉVES VAGY!!! Ha csak az évszám a fontos, hazudhatnak amennyit akarnak, személyit úgysem fognak mutatni... Én spec. jobban értékelek egy stabil, jókedélyű, értelmes, hűséges, jó szerető barátot kis extrákkal, mint egy tapasztalatlan, vékony, mulya, megjátszós tinit! A kezdők azt hiszik mindíg ilyenek maradnak... De már nekik 30-al idős vagyok, pedig ha tudnák milyen jó egy ÉRETT, JÓSZERETŐVEL órákig hemperegni, nyalni-falni, minden finomságot végig élve szeretve lenni, szeretetet adni. Nem a kor a lényeg, hanem a MINŐSÉG, s az főleg jó tapasztalat kérdése. Szóval az én barátom 60 éves és 12 éve vagyunk együtt (a nejek tudta- és felhajtások nélkül!). Megnézünk másokat is, de szerintem Ő sem volt még mással. Minek, ha már jól összeszoktunk - és mégsem unjuk egymást. A biztonság is aranyat ér ebben a mai világban, nem csak a fiatalság! Hogy hol találkoztunk? A véletlen műve. Egy közös haver mutatott be egymásnak. Elkezdtünk beszélgetni érdekes dolgokról és megnyerő, szimpi volt. Pár héttel később elmentünk focizni, s utána letusoltunk. Észrevettük, hogy megnéztük egymást. Kb fél év múlva lett téma a magánélet... amit így oldottunk meg! :)
2018. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
28-as:irigylésre méltó a szerencséd
2018. ápr. 1. 11:56
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
olyan hogy férfi biszexuális nem nagyon létezik szerintem!Te meleg vagy !Jobb ha kilépsz és férfival éled tovább az életed.
2018. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!