Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális az, ha ilyen szinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha ilyen szinten érdekel mások véleménye? (Lényeg lent! )

Figyelt kérdés

Két hete vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő az első lány, akivel ilyen kapcsolatban vagyok. Ő az, aki rádöbbentett arra, hogy nem csak a fiúkhoz vonzódom. Minden rendben van köztünk. Az egyetlen probléma az, hogy borzasztó keveset, és ritkán találkozunk... Ezzel nagynehezen megbirkózunk, viszont... az én személyes problémám az, hogy nehezen viselem a megvető kijelentéseket... Elmondtam három -úgynevezett- barátomnak. Az első reakciója közepesen kibírható volt számomra, összességében csak nagyon meglepődött. A második egész semlegesen kezelte. Na de a harmadik személy... hozzámvágott néhány "kedvességet"...

Tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom. De egyszerűen ez fáj nekem.

"El kell fogadni mindenkit olyannak, amilyen." Ezen az alapon azt is el kéne fogadni, hogy vannak homofób személyek is. De egyszerűen nem megy. Már egyszer bocsánatot kért, de azóta megint megtette ezt a -számomra- fájó lépést. A barátnőm könnyebben kezeli az ilyesmiket, csak nagyon közeli személy bántó megjegyzései érintik rosszul. Tudom, hogy ő jobban csinálja nálam, de mégsem vagyok képes úgy felfogni ezt, ahogy ő.


A kérdésem tehát csak annyi, hogy normális-e az, ha ilyen szinten foglalkozom mások véleményével? Erről a barátnőm is tud, szóval neki ez rosszul eshet? (Azt állítja, hogy nem, de ebben nem vagyok teljesen biztos...) Hogyan tudnék változtatni a felfogásomon?

Előre is köszönöm a segítséget! :)


2016. dec. 29. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz mas velemenyevel. Ha jol erzed magad akkor ez a legjobb dolog amit tehetsz. Ottvan a baratnod aki szeret. Nekem eleg lenne. Neked is le kene szarni mindenki mast
2016. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Tudomásul veheted, de attól még jogod van l*szarni. Te nem ártasz azzal senkinek, hogy egy lányt szeretsz, viszont ő megsèrtett téged. Csak olyan embert kell elfogadni, aki elfogad téged is, aki meg nem, azzal nem kell foglalkozni. Tudom, hogy fáj, de ne te èrezd szarul magad a szűklátókörüsège miatt. Kèpzelem mennyi sok rosszat tettek vele a csúnya gonosz melegek, hogy utálja őket. Ilyen embert felseleges a barátodnak nevezni, mert mint kiderült, ha más dolog èrne tèged, akkor se számíthatnál rá, hanem otthagyna a bajban.
2016. dec. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "mások" véleményével foglalkoztál, hanem olyan emberekével, akikben megbíztál, a barátaidnak tartottad. Így már érthető, ha nem esett jól a véleményük, ha csalódást éltél meg, hiszen az ember nem ezt várja a barátaitól. Az más kérdés, hogy vadidegenek véleményére mennyit adnál.
2016. dec. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igyekszem erre a gondolkodás módra áttérni.

Vadidegenek véleménye engem sem érdekelne sem ebben a témában, se másban.

2016. dec. 29. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd össze a két kezed, hogy nem ezeken a "barátokon" múlik a boldogságod, hanem saját magadon. KIZÁRÓLAG saját magadon. Pöröghetsz és szomorkodhatsz rajta, de ezzel tudod mit érsz el? Megkeseredsz, negatív leszel, az kihat a kapcsolatodra és az egész éeltedre. Vagy beveheted a leszarom tablettát és élhetsz egy boldog életet. Te tudod....
2016. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tudom, hogy teljes mértékben rosszul fogom fel a dolgot. Igyekszem változtatni ezen, mert a barátnőm a legfontosabb nekem. Teljes szívemből szeretem, éppen ezért mindent megteszek, hogy egészséges legyen a kapcsolatunk.

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

2016. dec. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!