Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi passzív fiúk ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi passzív fiúk ti hogy értékelitek az első anális szexet? Élveztétek vagy inkább fájt? Ajánlanátok kipróbálni annak is aki fél tőle?

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp ajánlom, nagyon jó volt. Nem kell félni, el kell lazulni, egy kis síkosító és már mehet is a dolog.
2016. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Már kipróbálnám

16

2016. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy érdemes kipróbálni?
2016. dec. 30. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a kipróbálást.
2016. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Keress egy pasit, ha lehet akkor jó nagy pénisszel, legalább 24 cm hosszú és 6 cm vastag legyen. Menj le kutya pózba és mond neki, hogy tegye be tövig. Ami nagyon fontos, hogy 1 nagy lökéssel egyből beléd tolja, így egyből érezni fogod a gyönyört.
2016. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
mindenképp óvatosan, és fejben is dőljön el nálad és akard is a dolgot. a párod részéről legyen megfelelő előkészités, simogasson ott, nyaljon, az ujjával finomann masszirozza az ánuszt, aztán egy ujját óvatosan dugja be egy kicsit. ha mindez megvan óvatosan haladhattok tovább.
2016. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És kipróbálnám, de én lennék az, aki dug :D

25F Szabolcs megye

2016. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbálom egy igazi farokkal,de a lényeg az ellazulás és hogy finoman, az első gyakorlásom egy 18/5ös műfarok volt,befogadtam,de kellett játszanom és eleinte fájt ,mintha szétrepednék,de utána már keményebben csináltam és egy hatalmasat élveztem úgy hogy nem nyúltam magamhoz, ezért keresek most igazit,hogy milyen amikor érzem a lüktetést stbit.

20/F

2016. dec. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én élveztem az első anális szexet, amikor meg lettem dugva. Ugyan kicsit kellemetlen volt maga a behatolás, de amikor már bennem mozgott, lüktetett a bennem levő pénisz, majd belém lőtte a temérdek ondót, nagyon élveztem.
2017. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!