Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az lehetséges, hogy én már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy én már óvodás korom óta tudom hogy nem bagyok hetero?

Figyelt kérdés
Mindig is lányok tetszettek (lány vagyok). Nem vallom magam leszbikusnak. Csak így vissza gondolva már óvodában is jobban érdekeltek a lányok. Ez lehetséges h én már akkor sejtettem?
2017. jan. 24. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) igen, ez lehetséges, van akinek már kiskorától meg van ez a hajlama!:) Ha gondolod dumálhatunk róla:)
2017. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak nem tudatosul ez így sokáig az emberben, hanem majd így visszagondolva esik le, hogy ó és bezzeg az oviban ott volt a Julika, általánosban a Marcsi stbstb.
2017. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most lehet hülyének fogtok nezni... de valahogy érzelmileg a lányok vonzanak. Lányokba voltam eddig szerelmes stb. Testileg vonzanak a fiúk is, szexuálisan is, de valahogy nem tudok beléjük szerelmes lenni. Ez normális?
2017. jan. 24. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, igen az, valszeg biszex vagy, ezért:)
2017. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!Én ugyanígy vagyok,mint te.Már 8-10 évesen is voltak erre utaló jelek nálam,hogy a lányok érdekelnek lányként,de jobban visszagondolva még előbb is.Tudnék mesélni. :D 11 éves voltam,amikor először lettem nagyon szerelmes,bár ez nem egy mindennapi szerelem volt,mert nem osztálytárs vagy hasonló volt az illető. :D Én is lányokhoz vonzódom érzelmileg,régen azt hittem,hogy fiúk iránt is voltak hasonló érzéseim,de mára rájöttem,hogy az csupán szexuális vonzalom volt+egy kis szimpátia,ha úgy volt.De a nők tudnak igazán megérinteni lelkileg és jobban is vonzódom hozzájuk szexuális értelemben is,mint a pasikhoz.

Te most hány éves vagy?

2017. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lalalaal ***** válasza:
100%
Igen. Én mondjuk legelöször 8 évesen voltam szerelmes egyik oszttálytársamba, meg is mondtam neki hogy 'ha fiu lennék, megcsókolnálak' :DDDD meg 'összeházasodtam' a Barbi babámmal is, és mindig azt fantáziáltam hogy a Rosalinda sorozatban én vagyok a Fernando José aki csókolgatja a Rosalindát. :D Azt hiszem ezek árulkodo jelek voltak :D
2017. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

😁😂 mindkettotoknek Koszi!

#5 nek írok privit!😄

2017. jan. 25. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges, igaz, akkor még n
2017. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, előröl, véletlenül elküldtem befejezetlenül.

Igen, lehetséges, igaz, abban a korban ez még nem tudatos. Nekem 13 éves koromban esett le a tantusz, hogy a nemi hovatartozásom eltér az akkor elfogadott "normálistól".

2017. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Esetleg ötlet hogy mikor mondjam el anyaeknak?

2017. jan. 29. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!