Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem akarok bevonni 3-dik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bevonni 3-dik felet a szexbe, mondjam el neki, hogy monogam parkapcsolatra vagyom vele?

Figyelt kérdés
3,5 eve szexkapcsolatban vagyok egy lannyal. En vettem el a lanynak a szuzesseget, ugy volt,hogy csak egyszeri alkalom lesz, de aztan szexkapcsolat lett belole es azert picit tobb is mint szimpa szexkapcsolat. Ugyanis rendszeresen eljarunk egyutt szorakozni,kajalni es sokat van velem, de baratkent talalkozunk. Szeretem ot, sot nagyon kedvelem, nem tudom elkepzelni nelkule a holnapot se amugy, annyira kozel kerult hozzam. Hol is kezdjem? Talan az elejen..A partnerem biszex es en is, regota beszeltuk,hogy bekene vonni valaki, de csak egy embert. Ez egy srac lett akivel nekem mar korabban volt viszonyom. Parszor volt 3-asban szex, de csak ugy,hogy en a sraccal csak csokig, oralig mentem el mig a "baratnommel" mindketten d.tunk. Jo volt tenyleg, de utana minden egyes alkalomkor rosszul ereztem magamat, mert a haverom lathatoan tobbet akart a partneremtol. Volt,hogy felhivott es erdeklodott,hogy mikor johet meg hozzank. Parszor oke volt,hogy massal is van sze, de nem akartam,hogy allandoan felvaltva d.juk a "baratnomet". Mostanra meg mar egyaltalan nem tetszik a dolog,hogy mas is hozza erjen. A srac szerintem jarni akar vele, legalabbis akar tole valamit, mert atlepte a hatarokat. Legutobb a szex utan a pasas az olebe huzta a partneremet es csokolozni kezdtek aztan nelkulem szexeltek meg egyszer, utkozben beszalltam, de rosszul erintett,hogy a rank telepedett a srac. Aztan bonyolultabb lett minden amikor a " baratnom" megkerdezte,hogy nem probalnank ki egy lannyal? Na ja, de azert nem talaltunk olyan konnyen csajt, ugy hogy ez vart egy ket honapig es az tenyleg egyszeri alkalom volt es oszinten bevallom az sem igazan tetszett,hogy egy no er hozza a partneremhez. Szexi latvany, izgato volt, de utana mindig pocsekul ereztem magamat, es teljesen ugy erzem,hogy elhidegulunk igy egymastol, nem akar majd velem lenni. Pedig amugy nem valtozott semmi, sokat vagyunk egyutt, rendszeresen van szex es nincsen tobb 3-as. A srac azert meg akarna. Kozben gondolkodtam es rajottem,hogy en nem akarok osztozkodni, nekem ehhez semmi kedvem nincsen. Gondolatban, amig csak elkepzeltem,hogy masokkal is szexelunk addig nagyon oda voltam a dologert, ez gyakorlatban nem volt nagy szam es oszinten szolva elkepsztoen bosszantott,hogy ugy kell kezelnem a partneremet mintha hasznalnam es masoknak is neha kolcson adom. Nekem ennel tobbet jelent ez a lany. Viszont nem tudom,hogy hogyan mondjam el neki ezt, mert foggalmam sincsen,hogy o kapcsolatban lenne-e velem. Monogam parkapcsolatban. A "baratnom" nagyon erzekeny lany es elmeselte,hogy nagyon felne,hogy ot nem szeretne senki se, meg egy jol mukodo kapcsolatert mindennao dolgozni kell es ez neki nem menne, kinek kene o..ha eddig nem jott ossze senkivel. Probal mindig lazanak tunni es ugy csinal mintha o neki minden tokmindegy lenne es nem fugg senkitol. Kozben meg tok erzekeny, csondes lany es szeretheto nagyon. Szerintetek meger egy probat? Mondjam el neki,hogy mit akarok? Ugy erzem nem utasitana el, szerintem szeret is engem..es nagyon vonzodik hozzam, de tartok tole,hogy beijedne es lehet megszakitja velem a kapcsolatot. Mar annyiszor elmondta,hogy o mindig egyedul marad, neki nem kell parkapcsolat,o boldog igy is, aztan azert ezt mindig ugy mondja el,hogy szomoru es levan torve. Baratai sincsenek, csak robotol aztan jon hozzam, velem szokott lenni minden aldott nap.

2017. jún. 13. 11:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Hibakert bocsanat, latom sok helyen elutottem a billentyuzetet. Telorol irok.
2017. jún. 13. 11:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy vagy lány?
2017. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A monogámia tudjátok nem azt jelenti hogy egy időben egy emberrel szexelsz csak.


A monogámia azt jelenti, hogy egész életedben azzal az emberrel szexelsz csak. Aki pár-néhány évente váltogatja a kapcsolatait és közben csak azzal szexel akivel éppen van, az nem monogámia.

2017. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, 3,5 éve csak laza kapcsolatként éltek és most félsz, hogy más is hajt a lányra.

Őszintén, nem értem az embereket, hogy ilyen hosszú idő után mi a francért szexkapcsolatban vannak. Ez nem normális. Ezt már igen komoly kapcsolatnak hívják.

És tudod mit! Meg mernék rá esküdni, hogy a csaj azért nyitott a srác iránt, mert nem vagytok fix kapcsolatban.

Jelentsd ki, hogy te most komoly kapcsolatot akarsz, jelentsd ki, hogy azt akarod, hogy barátnőd legyen, mert szereted és többet akarsz és megoldódik minden!

HA PEDIG te nem akarsz tőle többet, nem vagy szerelmes belé, akkor:

1: ne panaszkodj, hogy ő más iránt is érdeklődik

2: ne cseszd el az idejét és szakíts vele


Ugyan azt csinálod mint azok az emberek, akik 5-6-7-10 évig vannak együtt valakivel, már körülöttünk mindenki házasodik és gyereket csinál és akkor nyögik ki, hogy hát ők nem akarnak komoly kapcsolatot és semmiképpen sem házasságot és ott van a párjuk, 30+ éves, azt hitte ezzel a személlyel fogja leélni az életét és kiderül, hogy "jaaaa, ez nem komoly kapcsolat, csak szórakozunk"


LÉPJ!!!

2017. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló


Teljesen igazad van :)


És van egy kifejezés: "sorozat monogámia"


A Black mirror című sorozatban hangzik el ez a kifejezés.


Lajos

2017. jún. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

A nyitott kapcsolat a 21. század válasza kíván lenni a kapcsolatok válságára.


Ha a válások számát, a kevés esküvőt, kevés megszületett gyereket, a sok szinglit, a meghosszabbodott élettartamot, st. stb. vesszük, AKKOR A MONOGÁM PÁRKAPCSOLAT MEGBUKOTT.


A nyitott kapcsolat NAGYON magas szintű felelősséget és elköteleződést igényel a partner felé.


Ha féltékeny vagy is , EZT NEM MUTATHATOD A PARTNEREDNEK.


KI KELL MONDANI, EGYMÁS SZEMÉBE NÉZVE:


- Nekem az a fontos, és csak is az a fontos: HOGY TE AZT CSINÁLD, AMI NEKED A JÓ ÉS ÖRÖMÖT OKOZ. És ebben én támogatlak.


A nyitott kapcsolathoz, a hármasokhoz, érzelmileg és elköteleződésben nagyon erős SZÖVETSÉGBEN KELL LENNI A PÁRODDAL.


Praktikus MINDENT MEGBESZÉLNI és szabályokat felállítani.


És bizony, míg fiúknál /mint magvetőknél/ az érzelmi motiváció gyengébb, a szex drive a magas,.....


..... addig a lányoknál az érzelmi motiváció az erősebb.


Ha egy lány szexel valakivel, akkor ott érzelmek is vannak a partnere iránt......... így a pakliban simán benne van, hogy a "külsős" erősebb lesz mint te és a madárka elszáll .... :)


De a klasszikus példa:


Melyik madárka a miénk? Amelyik kalitkában van, és mi abban nézegetjük Őt, és csak etetjük és csak itatjuk...... /mert úgy e?

Kalitkában nehéz megsimogatni a madárkát? :) /


Vagy amelyik madárkának kinyitjuk a kalitkaajtót és az kirepülhet a szobába..... és mi kinyitjuk a szoba ablakát is .... és Ő kirepülhet a világba.... majd visszaszáll HOZZÁNK a vizecskéért, a magocskáért és egy kis simogatásért, majd ismét kiszáll az ablakon...... és később ismét visszatér hozzánk... :)


Lajos

2017. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges rádumálni a kérdezőt a nyitott kapcsolatra, szemmel láthatóan nem menne neki, és ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy vele van a probléma. A szerelemben igenis van helye az ilyen szintű féltékenységnek.

Egyébként a #4-essel értek egyet, mondd meg neki a frankót, biztosítsd afelől, hogy az iránta való érzéseid valódiak (hiszen látod, mennyire bizonytalan és magányos szegény). Akkor majd ki fog derülni, hogy nyitott-e rád és a komoly kapcsolatra úgy általában. Én a leírtakból azt vettem le, hogy nagyon is, csupán nem hiszi el, hogy akadni fog valaha olyan ember, aki elfogadja őt.

2017. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!