Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Úgy érzem beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem beleszerettem a férjem nővérébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerem,de csak néhány hónapja erzem ezt iránta.Amúgy nem szoktam ilyesmit érezni nők iránt, neki is pasija van.

2017. júl. 13. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Irj meg rola tobbet :) akar privatban is..tobb info kene
2017. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl.milyen infó? 4 éve ismerem,mindig is korrekt sógornői viszonyom volt vele, de néhány hónapja csak úgy elkezdtem többet érezni iránta,tulajdonképpen szerelmes vagyol belé.
2017. júl. 13. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hívd meg egyszer csajos iszogatós buliba, pl. barátnő leánybucsúja, piásan kicsit simogasd, aztán meglátod hogy reagál rá. Ez azért nem ciki, mert erősen ittasan még teljes hetero férfibarátok is megölelik egymást.
2017. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

A ferjednek mondd el. Igy korrekt. Ne nyomulj a nore, mert o lehet csak hetero, illetve ugyan ugy megcsalod lenyegebe akkor a ferjedet a sajat tesojaval.

Lehet h ez kicsit fura eset h nokent a noverebe, es az itteni gyks hapsiknak ez a napi izgalmas tema, de tisztan akkor is ez a helyzet. Beszelj a ferjeddel, ez a legfontosabb

2017. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En helyedben azt csinalnam amit 3-as mond..nem azt mondom hogy csald meg..de ez egy jo modja annak hogy kideritsd mi a szitu. Utana ha esetleg a nover oldalarol is megvan a szimpatia akkor eloszor vele beszelni (megcsalas nelkul) utana a ferjeddel :)
2017. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ezt egyből a férjeddel kellene megbeszélned. Ez még csak egy érzés, egy vonzalom. Inkább puhatolózz óvatosan a sógornőnél, szervezz vele közös programokat. Esetleg próbáld meg, amit a 3. tanácsolt. ;)
2017. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk hagy d békén, felejtsd el. Ha megcsalnád a férjed az is gerinctelenség lenne, na de hogy a testvérével, az durván undorító volna. Azért elég kínos lenne a sógornődnek ha ilyennel állnál elé- főleg ah ez igazából nem is szerelem.
2017. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!