Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek hogyan történt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan történt az első meleg élményetek?

Figyelt kérdés

Nekem lett egy új osztálytrásram át jártam hozza stb aztán ott aludtam és nézztünk valami filmet ahol volt egy csupasz pali és mondta hogy azért nem rossz én meg hogy ja jó a teste aztán dumáltunk még és végül kérdezte hogy én megmerem e tenni mondtam nem és te ő igen és leszopot aztán én is őt utána reggel csók aztán lett valami miskolci focista palija engem meg letiltott xdd :D



De ez már 1 éve volt :D



~ 18/F ~



2018. jan. 23. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Letiltott? Az új osztálytársad? Honnan? Az osztályból?


(Egyébként szerintem nem egyértelmű, mi számít "első meleg élménynek", mert van, aki már egy közös masztit is annak nevezne, de elismerem, hogy amit te leírtál, az kétségtelenül több, mint langyos.)

2018. jan. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letiltott facen és biztos nem suliba beszélünk szexuális dolgokról
2018. jan. 23. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha tinédzserkori egymásnak kiverést nem számítom elsőnek, akkor az első egy parkban történt, ahol egy férfi leszólított, hogy lesz*phatna-e. Én igent mondtam, és pár perc múlva a szájában volt a farkam. Utána még párszor találkoztunk, és mindig jó volt.
2018. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szaunában gőzbe a srác mellettem ült és éreztem hozzám nyomja a combját meg átnyult a f.. kamhoz

Huzogatta párszor és bekapta

Nagyot élveztem

2018. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Koliban, bezárkózva és volt minden jó
2018. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!