Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Huszonéves lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, akik idősebbel nővel próbálnátok ki. Miért, mi célból, mi motivál?

Figyelt kérdés

Úgy értem mit várnátok el? Azt, hogy egy érettebb nő elégítsen ki Titeket, vagy inkább adni akartok?

Max 40-45 éves korig.


2018. szept. 7. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy nem vonzódom a nőkhöz és nem tudnék kapcsolatban lenni nőkkel de kipróbálnám milyen puncit nyalni, közösen masztizni, hasonlók. Mint egy fwb.
2018. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal huszonéves vagyok és egyszer szívesen lefeküdnék egy 30-40 közti nővel. Egyszerűen csak izgat a gondolat, hogy tapasztaltabb nálam, meg persze külsőre is bejönnek. Ha valaki megkérdezi, milyen külsőre az ideálom, rávágom, hogy Cobie Smulders :D
2018. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan mint Lana Parrilla addig nyalnám amig bírnám :D
2018. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Adni is és kapni is! :D Egyszerűen egy érett nő tudja, mit akar és ez az ágyban is megmutatkozik, feltételezem. Legtöbbjükről sugárzik a magabiztosság, szexuálisan és a személyiségüket tekintve is iszonyat vonzók!
2018. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!