Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heterónak tartom magam, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterónak tartom magam, de már rég óta izgat hogy nővel legyek. Akkor biszex vagyok? Vagy csak szimpla kivancsiság? 19L

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 04:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor biszex vagy.

Én heteró vagyok és taszít a gondolat hogy egy nő úgy hozzám érjen.

2018. nov. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Jajj úgy bírom ezt a baromságot. "Én nem vagyok sem leszbikus sem biszex csak kíváncsi." Igen pont őket, akik nők és a nőket találják vonzónak azokat hívjuk leszbikusnak vagy ha vegyes tüzelésű, akkor biszexnek.
2018. nov. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 L.. István ***** válasza:
86%
Ha mind a két kapura szeretnél játszani akkor biszex vagy. Nyugi, a pasikat izgatja, még ha a te pasid is.
2018. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem létezik olyan, hogy kiváncsi hetero.



Ezt azok találták ki, akik maguk előtt is szégyellik, hogy bisexek (sőt, van aki valójában meleg, és csak a környezete nyomására próbálja magát heteronak elfogadni).



Ez ugyanaz, mikor lelép a csaj, és közli, hogy annyira csalódott a ferfiakban, hogy leszbi lesz. A valóság, hogy egy hetero csaj legfeljebb nem kezd új kapcsolatba, de nem valtozik a nemi identitása egy csalódástól.

2018. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem létezhet a kíváncsi hezeró.

Egy ideig.amíg ki nem próbálja. Utána, ha nem érdekli a dolog akkor marad hetero, ha még bejön neki, és onnantól mindkét nem felkelti szexuálisan a figyelmét akkor biszex

2018. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval érted kérdező?

Az eszeddel nem sokra méssz.

2018. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem létezhet a kíváncsi hezeró.


Egy ideig.amíg ki nem próbálja. Utána, ha nem érdekli a dolog akkor marad hetero, ha még bejön neki, és onnantól mindkét nem felkelti szexuálisan a figyelmét akkor biszex"



Anélkül, hogy kipróbálnám, undorodom a lószar evéstől.


Ugyanez a helyzet azzal a gondolattal, hogy a saját nememből legyek együtt valakivel.


Pont ettől HETERO vagy BI valaki, hogy nem kóstolgatni akarja, hogy jó e, hanem elfogadja, hogy ez beleférhet, vagy sem.

2018. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre van egy külön kifejezés az angolban, ez a bi-curious, szó szerint bi-kíváncsi. Ez a hetero és a biszex között van, kettősállapot, tehát igazából egyik sem vagy, ha nagyon belegondolunk. De igen, talán a biszex ilyenkor a legmegfelelőbb. Hasonló cipőben járok, szóval üdv a klubban :P Bár nekem nem nagyon tetszik az az ötlet, hogy valakihez csak fizikailag vonzódjak.
2018. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biszex
2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!