Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy nő vonzódik más nőkhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vonzódik más nőkhöz is akkor az esetek többségében ezt nem merik felvállalni? F/42

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy számomra ez teljesen érthető ha egy nő vonzódik szexuálisan egy másik nőhöz mert annyira szépek hogy nem is csoda kialakul egy szexuális vonzódás és én ebben nem látok semmi kivetnivalót , de persze nem mindenki gondolkozik úgy mint én..
2019. jan. 16. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2019-ben nem. Meg azok is erre verik a nyalukat bulibol, akik nem biszexek csak vaganykodnak.
2019. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Értem tesa. Azért mert neked szépek a nők, akkor a nőknek is szép a saját nemük. Egész jó logika.
2019. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok biszex csak testileg vonzódik más nőkhöz, ők szerintem nem nagyon vállalják, max közeli ismerősök tudják róla. De nem valószínű hogy világgá kürtölik kivel bújnak ágyba, miért is tennék? Vannak akik vonzódnak a nőkhöz, volt már tapasztalatuk is más nőkkel de nem vallják be talán maguknak sem hogy biszexek, nemhogy másoknak. Vannak akik érzelmileg is vonzódnak más nőkhöz de a pasikhoz jobban, őróluk se nagyon tudják. Vannak akik a nőkhöz még jobban vonzódnak, de ős is sokan félnek ezt felvállalni és inkább belekényszerítik magukat pasikkal való kapcsolatba, még ha úgy nem is igazán boldogok. Vannak akik mindkét nemmel tudnak felvállalt kapcsolatban lenni, de ha éppen férfival vannak akkor ők is elég "láthatatlanok". Plusz sok olyan barátnőm van akik heteronak tartják magukat, de volt hogy elgondolkoztak hogy talán mégsem, vagy mondjuk a csókot kipróbálták más lánnyal.

És róluk sem nagyon tudja senki ezeket a kilengéseket.

Szóval igen jóval többen nő (de ezek férfiakra is igazak) vonzódik a nőkhöz (is)ilyen olyan mértékben mint amennyiről gondolná bárki is.

Persze sokan azért nyíltan vállalják de sajnos Magyarországon ez annyira nem könnyű. Én nem csinálok túl nagy titkot a dologból, de nekem viszonylag könnyű is. Egyrészt Pesten tanulok, itt annyira nem nagy szám ez, másrészt 20 vagyok szóval az én korosztályom viszonylag toleráns.

2019. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem merem felvállalni, és emiatt nem is voltam soha nővel.


33/bi/nő

2019. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!