Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezek szerint ő biszex lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint ő biszex lehet? Vagy csak a pénzért tenné meg?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves fiú osztálytársam, aki ezt etika órán mondta amikor arról volt szó hogy kb mindent meg lehet venni pénzért.


Ő azt mondta ha egy fiú (nem csöves, nem valami öregember hanem korunkbeli) odamenne hozzá az utcán, hogy kap 1 milliót ha lesz0pj@ őt egy nem nyilvános helyen simán belemenne. De persze lennének kikötései, pl ő választaná meg a helyet hogy hol, semmi kamera vagy ilyesmi, a nevét sem árulná el, teljes anonimitás.


Azt mondta egymillió az egymillió, senki nem tudja meg, neki meg lesz egy könnyen jött pénze.

Meg hogy szerinte az osztályban lévő fiúk ilyen esetben 80%ban igent mondanának, páran helyeseltek is hogy megeshet...



2019. febr. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura, en nem mennek bele :D
2019. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély h bi.
2019. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van esély rá, hogy biszex. Én egy misiért akár több pasit is leszopnék, igaz, én nem csak lehet, hogy biszex vagyok, hanem ténylegesen is.
2019. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En meg 1 milliárdért se szopnek le senkit
2019. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Toredekeert is szoptam mar
2019. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!