Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti hogyan próbálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan próbálnátok meg rávenni egy srácot, hogy a szemetek láttára szexeljen vagy legalább orálozzon egy másik sráccal?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 11:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Srácként kérdezem.
2019. márc. 24. 11:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi párként keresünk.

Sok pasi azért, hogy puncit kapjon, mindenre rá lehet venni :) Tapasztalat.

2019. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha biszex a srác akkor könnyen meg lehet beszélni ilyet. Egy nyitottabb kapcsolatban meg pláne.

Viszont ha hetero a srác akkor lehetetlen.


Én személy szerint nem akarnék senkit rávenni ilyenre, megkerném aztán ha nem akkor nem.

2019. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok, de ha a pár női tagja kívánatos számomra és megkaphatnám, valószínű belemennék
2019. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oral resze izgat is. Egy csajjal egyutt szopni es smarolni a vegtermekkel a szankban.

Nem lehet rossz

2019. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

5.

Megnyugtat, hogyn em csak én vagyok iylen "betegelméjű" :D.

Amúgy... ha heteró, akkor lehetetlen, de véleményem szerint a legtöbb srácban van valami minimális biszexualitás, vagy max kíváncsiság. Nem mindegyik olyan kemény gyerek, mint ahogy mutatja :).

2019. márc. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha végzett a másik srác leápolásával, azt csinál velem, amit akar. :D
2019. márc. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem kellett rávennie.Amikor felvetődött a hármas gondolata,mondta, hogy csak akkor, ha mindenki,mindenkivel.
2019. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, enyhe bi hajlammal, sajnos nem találtam még ilyen lányt, aki benne lenne ilyesmiben :/
2019. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!