Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek hogyan kezdemenyez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OneGirlOne kérdése:

Szerintetek hogyan kezdemenyezzek egy lanynal? L

Figyelt kérdés

Szóval van egy 5 evvel idősebb lány aki bejön.Nem tudom hogy mit gondol az ilyen lány-lány dolgokról, de sokat kacérkodik,szemezik velem meg ilyenek. Megbeszéltük hogy nálunk csak mellettem tudna aludni azt mondta örül neki mert nem szeret társasagnelkul aludni. Csütörtökre athivott magukhoz azt mondta rendelunk kaját,filmezunk aztán utana alvas és kiemelte hogy nem lesz rajtunk kívül senki nálunk.Szerintetek ez jelent valamit? És ha esetleg úgy van hogyan tudnék kezdeményezni? Mit tanácsoltok?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat!



2019. júl. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hosszan átöleled, megpuszilod gyengéden? Esetleg szájrapuszi?
2019. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd egy talpmasszázzsal, ami átcsap egy csepp láb-, talppusziba. Aztán megy minden magától.
2019. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajrá! Majd ird le mi törtent
2019. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem fogod tudni eldönteni előre, majd látod a helyzetet, hogy mikor tudsz kihozni belőle valamit. A filmezés az együtt alvás is jó lehetőség. Biztos lesz rá alkalmad, de én azt tanácsolom, hogy ne egyből ugorj rá.


Mivel szeretnéd, hogy legyen valami, úgyis eszedbe fog ott jutni, hogyan léphetnél. Szerintem felesleges előre megtervezni, majd alakul 😊😊

2019. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát elég egyértelmű jelzéseked küld a lány... nem kell előre eltervezni semmit, majd alakul, sodródjatok az eseményekkel, úgy lesz a legjobb...
2019. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd nyerni a spontaneitást! Ketten lesztek, filmet nézték, esetleg isztok is közben egy keveset, majd együtt alszotok. Filmnézés közben ölelés, puszi fülcimpára, nyakra, szájra, simogatás "erotikus tájakon", mind olyan dolog, ami bőven belefér a spontaneitást, és ha a másik tiltakoznak esetleg, még lehet viszakozni, és a piára fogni az egészet. De nem lesz tiltakozás. A másik csaj is erre vágyik, ezért hívott magához, és rendezte úgy, hogy csak ketten legyetek otthon.
2019. júl. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!