Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak egyáltalán olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán olyan biszex vagy leszbi lányok akik nem komoly kapcsolatot keresnek hanem kalandot?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy kizárólag komoly kapcsolatot keresnek, viszont én biszex hajlamú lányként szeretném kipróbálni milyen egy lánnyal, ehhez nem tudom hol szerezhetnék korombeli partnert diszkréten. Kétszer volt alkalmam lánnyal lenni, de ők semmit nem csináltak nekem, sőt, még az izgalmat sem láttam rajtuk, ez így elég lelombozó és semmitmondó dolog volt.

20L



2019. júl. 18. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Biztosan vannak ilyen lányok, habár én pasi vagyok, de pasival csak is kalandot tudok elképzelni.
2019. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kipróbálnám lánnyal,de sajnos olyanokba futottam bele akik komolyat akartak,így meg inkább nem mentem bele,én nem voltam még nővel,nulla tapasztalat,sajnos :D


Gondolod írj :)


27/L

2019. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok :) Szintén nulla tapasztalatom van. Kapcsolatban vagyok egy férfival, de kaptam rá engedélyt, hogy kipróbáljam nővel. Őt nem vonnám be semmibe. 25N
2019. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Detto, mint az utolsó válaszoló :D


25/L és Győr...

2019. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van igen.kaland
2019. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Betty26 válasza:
Én is csak szexuálisan kívánom a nőket. Voltam egyszer nővel maga az élmény jó volt. Bármikor újra megtenném. Ettől nem tartom magam rossz embernek,bár nem hirestelem.
2019. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 biera77 ***** válasza:
Tapasztalt biszex nőként,szívesen kalandozom..Miért ne tenném?!Élvezem a női érintést.. ;) 44/bi nő
2019. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Jelen :)

Budapest/19/L

2019. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én meg csak olyanokba futok bele akik kalandot keresnek, míg én komoly kapcsolatot szeretnék. XD
2019. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Jelen 21/L
2020. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!