Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, ti bevállalnátok ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti bevállalnátok ilyen szitut, mint ami ebben a jól ismert filmjelenetben zajlik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=kjMJ_J2YVEc


Azaz nagy nyilvánosság előtt beszédet mondani, miközben az asztal alatt kényeztetnek titeket :D

Hogy bírnátok? Lenne annyi önuralmatok, hogy rezzenéstelen arccal végigmondjátok a beszédet, vagy ti sem tudnátok úgy visszafogni az élvezeteteket? :D

A korotokat is írjátok le bátran :)



2019. szept. 24. 23:37
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan nem tudnám Végig mondani... 😀 F29
2019. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért a valóságban nem így működik. Ilyen helyzetben nem izgulna fel az ember, hiába piszkálgatnák. Pláne, hogy azt se tudja, ki piszkálja. Ehhez azért el kell lazulni meg minden.
2019. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy is szoktam "színészkedni" és néha totál fals arcmimikát használok, szóval jaja, simán menni:D aki meg ismerne a tömegből, annak fel sem tűnne, hogy van valami, max mondaná, hogy tipikus XD


Bátran írom, hogy 28. (ha már én is megtettem akkor, te is megírhatnád a számod.. :D)

2019. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
96%
Simán. Már csak a közönség és a megfelelő nő kell hozzá.
2019. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
82%
Meg mondjuk egy percnél tovább birnám :D
2019. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
67%
Egy ilyen leamortizálódott lúvnyával biztos hogy nem
2019. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
81%
23F Nem hiszem, hogy bírnám rezzenéstelen arcal :D Bár eddig egyszer volt részem orális szexben, akkor egész jól bírtam "rezzenéstelenül" bár vissza kellett fogjam magam:) De ez is kb 5 éve volt már, alig emlékszem:)
2019. nov. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
86%
Én régen nagyon lámpalázas voltam. 1-2 nagyobb égéd és a közönség nem is gond tovább. Én szerintem el tudnám mondani a beszédemet.
2019. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 Roman00SA ***** válasza:
89%
Persze nekem ugy is csak egy percig tartana
2020. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes volt a kérdésed. Igen, bevállalnám, sőt ennek a jelenetnek a kipróbálása rajta van az erotikus bakancslistámon :-) Azt nem tudom, hogy bírnám, ez függ attól, hogy mennyire izgatóan csinálja a lány a kényeztetést :-)
2020. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!