Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábfétis weboldalak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis weboldalak?

Figyelt kérdés
Szeretnék képeket és videókat árulni a lábamról, de nem tudom mely oldalak azok amik biztonságosak. Tudtok ajánlani esetleg olyat amit használtuk, ismertek?

2021. jún. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem kimondottan lábfétises, de az onlyfans-t elég sok helyen látom ilyen céllal is, de azért mellékletesen szokták magukat reklámozni instagramon, tiktokon, tumblr-ön, de még twitteren, redditen és még sok más platformon (akár discord csoportok) is. Persze amennyire az oldalak megengedik. Mivel jelenleg láb a fő téma, így ezzel igazán nagy probléma nem lehet, feltéve ha más nem látszik. Persze így elengedhetetlen pár ingyen fotó/video (akár kisebb felbontásban) reklám céllal, hisz tudniuk kell az embereknek, hogy miért is fizetnek. És akár opció lehet az is, hogy a nagyobb felbontásért vagy vizjel nélküli képért kell fizetni, egyébként ingyenes, plusz 1-2 exkluzív tartalomért. A probléma az, hogy nagyon sokan csinálják és nagyon sok el is érhető ingyenesen is.

Én még bevallom, hogy ilyenért nem fizettem, de volt már, hogy elgondolkoztam rajta. Az onlyfans pedig mégis csak egy olyan oldal, amiben megbízok.

2021. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Árulni? Miért nem ingyen, szeretetből küldözgetsz képet azoknak, akiket érdekelnek a szép lábak?
2021. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Onlyfans és klónoldalai. Arra készülj, hogy kemény verseny megy a valóban fizető kliensekért és a konkurenciád a lábain kívül mindent IS megmutat. Szóval nem ebből leszel milliomos. Akkor van valami halovány esélyed pénzt szerezni ebből, ha jól nézel ki, nagyon jó lábaid vannak és egyedi igényeket kiszolgálva sok időt töltesz majd vele, keményen meg kell majd "dolgoznod" minden centért.
2021. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Manyvids,clips4sale én vetten videókat de általában csak olyanért amiben "leszbik" színészkedtek, és mivel kimondottan furcsa vágyaim vannak, ami csak így volt elérhető
2021. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Onlyfansot kb. pont ilyenekre talaltak ki
2021. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!