Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A gyermekkori szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekkori szexuális abúzusnak milyen felnőttkori tünetei vannak?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan lehet ràjonni, hogy valaki erintett e, ha emlkek nincs rola, az éveken át tartó terapiat leszámítva?

#abúzus #Megtortent e #Mibol tudom
2021. jún. 26. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te is most nézted a mr robot utolsó évadának 7. Vagy 8. Részét????
2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás, pánikbetegség, depresszió stb. Igazából bármilyen formában kicsapódhat az ember személyiségén felnőtt korában, szélsőseges esetben tudathasadást is okozhat. Illetve okozhat aszexualitást vagy éppen hogy hiperszexualitást. Általában nem képes kötődni az ilető, nem engednek magukhoz senkit sem közel és nincs egészséges párkapcsolata. Jellemzően ha egyáltalán érdekli őket a szex akkor szubmisszívek, élvezik ha erőszakosak velük vagy megalázzák őket. Gyakori a kábítószer használat a körükben és az öngyilkosság.
2021. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es mi a differencial diagnozisa pl egy elhanyagolástol?
2021. jún. 26. 23:20
 4/4 play1962 ***** válasza:

Én is átéltem ilyesmit, de nekem jó emlékként maradt meg a dolog.


Javaslom ezt az előadát:


55 perc, 49 másodperctől (Énideáltól)


https://www.youtube.com/watch?v=iATfkyHeI7s&t=4707s&ab_chann..

ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!