Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kipróbáltuk a kikötözést -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Pál kérdése:

Kipróbáltuk a kikötözést - oda-vissza. Eszméletlen volt! Egyéb ötletek?

Figyelt kérdés

A kötél nem volt nagy szám, egyszerű madzaggal kötöztük egmást az ágy támlájához. Először én őt - azt játszottuk, hogy betörő vagok és meg akarom erőszakolni. Másnap ő engem. Kórházban fekszek, és az őrült, perverz nővér kiköt engem, hogy kedvére játszhasson. Ó jeee....

A legfontosabb tapasztalatom az volt, hogy mennyire be lehet így vadítani a másikat. Ezt főleg úgy értük el, hogy csak izgattuk és izgattuk egymást, de soha, vagy csak nagyon ritkán értünk hozzá a fő dolgokhoz. Már majdnem szétrobbant a farkam, amikor végbe kezelésbe vett. De akkor aztán! Húúúúúúúúú...

A másik, a csók megvonása. A megkötöző nem csókolta meg a megkötözöttet, csak amikor kedve tartotta. Fölé hajolt, nyalta az ajkait, de nem csókolta meg. Ez is annyira vadító! Aztán amikor tényleg megtörtént a csók - olyan hevesen, állatiasan ritkán csókolóztunk.

Mik a vélemények, tapasztalatok? Egyéb ötletek (kikötözéshez hasonlók)? Szerepjátékot tudtok mondani?


2010. aug. 29. 01:08
 1/9 anonim válasza:
100%

"őrült, perverz nővér kiköt engem, hogy kedvére játszhasson. Ó jeee"


ó jeee lol

2010. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 emberke ***** válasza:
100%
hááát ez...ööö jól hangzik
2010. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
látom, muszáj volt megosztani a világgal az élményeidet :DD
2010. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Legkozelebb probaljatok ki,hogy egyszerre kotozitek ki egymast!
2010. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyakörv-póráz is hatásos ám, és egy kevés fájdalom. Csókmegvonáson kívül a büntetés. Egy jó szexrabszolga igen izgató.
2010. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek paladint
2010. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most miért bántjátok? :D Láthatóan nagy élmény volt neki, és örült, hogy itt megoszthatja másokkal is. :)
2010. aug. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
15 éves-e vagy-e?
2010. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi az a Paladin?
2010. aug. 29. 11:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!