Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a férjetekrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a férjetekről kiderülne, hogy biszexuális vagy hogy van biszex hajlama?

Figyelt kérdés
3 éves házasok vagyunk es a férjem először pedzegette, hogy ujjazzam meg, majd beszereztünk egy felcsatolhatosat, amit ugyan ritkán használunk, de néha megkér, hogy vegyük elő, nekem nem igényem, de megteszem neki. Már egyszer szóban kitért rá, hogy milyen lenne egy 3-as egy biszex pasival, aki beprobálkozna nála is? Lefagytam és elhatárolódtam. Én vagyok csak ennyire prűd? Más ferjnél ez mennyire jellemző?!

2022. aug. 9. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Bsznám ki a jó krvdes anyjba!
2022. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Bocs hogy férfi és férjként én is beleszólok, de enyhén biszex vagyok. A feleségem nagyon aranyosan fogadta, és a harmadik fél esetén csak annyit kért hogy ne dugjuk már meg egymást :D De kis taperolás, ilyesmi nem zavarná :)
2022. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Dgssa magát szólóban a mcsok!
2022. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Hölgyeim. Éppen azért akarja hármasban mert nem akar félremenni a feleségétől... szeretné egy közös játék részeként megélni sztem. 2-es voltam.
2022. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2-es, ő is ezt mondta, pasira sosem akarna cserélni. Ezt a hajlamot leszámítva tökéletes apa és férj, csak ezzel nem tudok mit kezdeni. :/
2022. aug. 9. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

#5:


Ha tényleg biszex akkor sztem nem fogja tudni elfojtani, de határozottan úgy gondolom hogy szeret téged, és bizalmat szavazott neked amiért megnyílt és elmondott mindent.

Nálunk egyszerűbb a helyzet, mert én csak érinteni, megfogni akarom a másik férfit többet nem.

Valahogy Nektek kell erről döntenetek, de nem vagytok egyedül. :)

2022. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Ő most azt gondolja hogy Te egy szuper jófej feleség vagy, még felcsatolhatóssal is adtál neki... sztem neki ez sokat jelentett érzelmileg is ! 6-os voltam.
2022. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Hogyha ettől függetlenül ugyanúgy szeretne engem, nem zavarna.
2022. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Bisex ferj vagyok. A parom tudta nélkül semmit se csinalnek.

Az hogy ezt miert nem mondtam elobb? Nos en sem vallottam be. A felesegem elfogado. O is volt novel korabban, raadasul kapcsolatban. En nem tudnek ilyet elkepzelni. De a szex erdekel.

Nehez kérdés az biztos. Ha valaki nem erti ennek az egesznek a hatteret, nehez elfogadni. En azt javaslom kutass a témában. Értsd meg mit jelent ez. Beszelj a ferjeddel hogy pontosan mit szeretne. Mi érdekli. Es ez alapján mar tisztább lesz a kép.

Az persze hogy elfogadod e a vegen az nem garantalt. De szerintem nagyon fontos a megertes. Es hogy tisztaban legyetek a pontos vagyakkal es helyzettel.

Kitartast kivanok. Ez bizony munkat igényel.

2022. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
Kidobnám.
2022. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!