Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Statisztikailag minden osztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztikailag minden osztályban van 1-2+ homoszexuális/ biszex?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha az Egyesült Államokban élsz, és 30+ fős osztályokkal számolsz, akkor igen, statisztikailag kb kijön az osztályonként egy arány.
2022. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Az én osztályomban egy sincs hálistennek
2022. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezen agyalni, mert lehet, hogy egy sincs.
2022. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg 2-3% a nem-heterók aránya még ott is, ahol ezért halálbüntetés jár.

Szóval statisztikailag igen, kb 30 emberből 1 nem-heteró.


De a statisztika nem minden. A statisztika azt is kimondja, hogy 30 emberből 6 kínai:D

2022. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Középiskolában 18 fős osztályba jártam(ennyien végeztünk), akkor senkiről nem tudtam volna elképzelni.

Így pár év után és sok kötetlenebb beszélgetésen túl már tudom hogy volt legalább 2 ember aki biszex volt, mind a két ember csak a szexet tudja elképzelni a saját nemével kapcsolatot nem.

Nem tudom hogy ez így is "rendes" biszexnek számít vagy nem.

2022. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam 8 fős osztályba, 4-en voltunk lányok és abból ketten biztosan biszexuálisak. Persze ehhez a véletlen is kellett, de nagyon sok bi lány van, 4 barátnőm is az. Persze valszeg be is vonzom őket, hiszen én is az vagyok, de nem ez alapján választok barátokat, később derül ki mindig. Bi/meleg srácot viszont csak egyet ismerek, pedig ha lenne a baráti társaságunkban rajta kívül akkor szerintem biztosan felvállalná.
2022. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze. a világon minden 10. ember ázsiai. ha elkezdesz számolni egy 15fős osztályban, a 10. ember ázsiai lesz. idióta..
2022. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7, legyen már humorérzéked!

Vagy legalább valamennyi matematikai érzéked... A világ lakosságának kb a fele Ázsiában lakik. Az 50%, nem pedig 10% ahogy te mondod.

2022. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!