Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valami jó ötletetek?A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó ötletetek?A páromnak karácsonyra szeretnék egy erotikus,szexuális tartalmú kuponfüzetet ajándékozni.Irnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondoltam,hogy ciciszex,kikötözés,bilincs stb.Ő választja ki alkalmanként,akkor éppen mire vágyik.

2022. dec. 16. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Eleg szomoru ha azt se tudod mire izgul
2022. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam.Több kupon lenne benne és alkalmanként ő választja ki,aznap éppen mire vágyik
2022. dec. 16. 20:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jó ötlet ez?


Mármint "aranyosnak tűnik" de nem tudom, hogy működne ez. Mármint a gyakorlatban. Bocsánat a pofátlanságért, de érdekelne. Mármint megkap egy ilyen ajándék füzetet és mondjuk letépi a "ciciszex" lapot akkor odamegy hozzád és neked adja, és térdelsz le és csináljátok is? Mert ez elég kényszernek hangzik. Nyilván egy együttlét nem így megy, de a legtöbb dolog csak akkor jó, ha neked is van hozzá kedved. Az pedig nem tudom mennyire lehet valós, hogy éppen aktuálisan "legyen kedvem hozzá, bármikor áll elő vele" ha pedig épp nem lenne akkor nem biztos, hogy ennek van értelme és lehet csak elméletben jó ajándék. Persze én vagyok valószínűleg túl zombi egy ilyen megértéshez.


Azért írok pár dolgot:

-Fétis(ha van valami amit szeret vagy valamihez vonzódik)

-Fenekelés (ő téged)

-intim masszírozás

-fürdetés/kényeztetés

-közös fürdés

-autós kaland


stb..


bár szerintem az ötleteim is bénák.

2022. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek.Bár már mindegyiket gyakoroltuk
2022. dec. 16. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te a férfi vagy a nő vagy?
2022. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hármasnak igaza van. Az ilyesmi poénnak tűnik, de a valóságban nem lehet felhasználni, mert ha nincs hozzá kedv, akkor semmi értelme vagy úgyis visszautasítod. Esetleg, ha van "lejárati dátum" rajta, pl. hogy egy héten belül kell felhasználni egy nyilvános szex kártyát, vagy egy nap a szopás kártyán, stb.


Random szopás, kézimunka, masszázs, pucér filmezés, pucér főzés, szopás/szex nyilvános helyen, lazítós szex (szopás+lovaglás), közös zuhany, maszti videó.

2022. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van még ötletem igazából, ha ez segít akkor leírom:


-Ráülsz az arcára akár puncival akár mássál

-szerepjátékos szex/jelmezes

-keresek különböző szexpózokat amiket eddig nem csináltatok és érdekesnek tűnik és ezeket beleírod

-szex bekötött szemmel

-tükör előtt szexelni, hogy lássátok közben magatokat

-ruhalevétel (meztelenül kell otthon lenned aznap)

-Elmentek például vásárolni úgy, hogy rajtad nincs bugyi (csak valami farmer vagy ilyesmi) és nyilvánosan malackodtok amikor épp senki se lát, de van lebukás veszély..


Persze ez mind csak akkor jó, ha kölcsönösen izgat titeket.

2022. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Jézus nem ezt tanítja
2022. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2022. dec. 16. 21:18
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Inkább vegyél egy szextársast valamelyik sexshopban, az jobb.
2022. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!