Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire befolyásolja nyáron a nyitott cipő vagy a papucs viselését a sok kérdés, ami a lábfétisről szól?

Figyelt kérdés

Első sorban arra gondolok, hogy az itteni kérdések és a válaszok hatására, jobban meggondoljátok-e, ha tudjátok, nagyobb tömegbe mentek, vagy tömegközlekedési eszközt vesztek igénybe, hogy olyan lábbelit vegyetek fel, amiben látszik a lábfejetek, lábujjatok, vagy a talpatok?

Vagy nem foglalkoztok ezzel, számotokra nem zavaró, ha megnézik ezt a testrészeteket is?



2023. jan. 5. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire. Nem másoknak, vagy mások miatt viselek, vagy épp nem viselek valamit.
2023. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem befolyásol. Más a mellemet nézi, vagy a fenekemet, meg kitudja még hányféle perverzió van. Ha valakinek a lábfejem jön be, akkor nézze.
2023. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
hogy itt a sok hülye mire izgul? semennyire
2023. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én szeretem a lábfétises pasikat, nem tudom mi probléma van ezzel, ha valaki erre izgul? Hát istenem, én is fura dolgokra izgulok, úgyhogy ha a pasi lábfétises akkor eleget teszek neki, élje ki rajtam a vágyait. :) L
2023. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit. Papucsba amúgy sem szoktam sose lenni, de ez nem azért van mert zavarna ha megnezik a lábam
2023. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan már! A pasik az ég világon mindenre tudnak izgulni. Igen hosszú lenne a lista, aminek meg kéne felelnem, hogy minden igényt kielégítsek. Úgy öltözöm, ahogy nekem jól esik. Nem úgy, ahogy sejtésem szerint a tömegben megbújó perverz pasiknak tetszhet.
2023. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavar egyáltalán sőőőőőt szinte mondható hogy direkt mindig fehérre pedikűrözött lábakkal megyek nyáron az utcán nyitott orrú szandiban vagy harisnyában :) A nap végén pedig tudjátok milyen illatok kreálódnak :)
2023. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem befolyásul semmit.
2023. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem érdekel, nem befolyásolja, hogy milyen lábbelit hordok.


Mondjuk az már túllép egy határt szerintem, amikor étterem teraszán, vagy boltban tesz ismeretlen férfi megjegyzést arra, hogy milyen szép lábaim vannak, vagy hogy tudom-e, hogy szépek a lábfejeim és a lábujjaim.


(Sőt még olyan is volt, aki még azt is hozzátette, hogy ezt extrán bóknak tekinthetem, mert ő lábfétises.)


De nyilván nem fogok zárt cipőben járni nyáron azért, mert két évente egyszer előfordul ilyesmi (és akkor sem tenném, ha naponta futnék bele egy ilyenbe).

2023. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem befolyásol, pedig taszító nekem a lábfétis.

Tapasztaltam, hogy nem kell ehhez mezítláb lenni. Pl. én mindig zokniban szoktam edzeni, de egyszer elmondta nekem egy edzőtársam, hogy mennyire tetszik neki a lábam, és elfantáziált már róla néhányszor.

Szóval ebből kiindulva le kéne vágnom a lábam, hogy biztosan ne nézzen rá senki úgy.

2023. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!