Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feleségek! Hölgyek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Hölgyek! Titeket zavarna, ha azelőtt, hogy összejöttetek a jelenlegi párotokokkal, az leszopott egy férfit?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavarna, izgatna. Szopni az egyik legjobb dolog, néha sajnálom is a férfiakat, hogy kimaradnak belőle.
2023. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az attól függ, hogy mennyivel előtte.

Öt perccel előtte zavarna, de öt évnél már nem.

2023. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem hallgatja el hogy biszex ÉS nem vágyik ismét hasonló dolgokra akkor nem zavarna. Ha titokban és utána derült ki akkor felmerül na vajon miért is hallgatta el... (mert azóta is megtette = félrelépett és ugyanúgy elhallgatja).
2023. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az én párom azzal kezdte mikor kezdtünk összejönni hogy ő biszex és nem akar lemondani az élvezet azon részéről!

Lassan 6.éve a férjem és nem zavar,hogy pasival is szeretkezik,így teljes a szexuális élete,itthon pedig egy lepedőabrokata az ágyban

2023. márc. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavarna. Én is bi vagyok.
2023. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kajak53 ***** válasza:
88%
Az én barátnömnek kifejezetten izgató a tudat, hogy fiúkkal/férfiakkal is szexelek. Ha popsiszexelünk arra biztat, hogy úgy dugjam, mintha fiú lenne. Meg néha kérdezi szex közben ”vagyok olyan jó, mint egy b. uzi?” Őt egyáltalán nem zavarja a dolog. Szivesen nézi is, ha fiúval huncutkodom.
2023. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Engem kifejezetten izgat! Van, hogy ketten szopjuk ugyan azt a férfit.

Egy feleség vagyok.

2023. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Csupa szerencsés pár, vagy egyszerűen, tudjátok, felvállaljátok és meg is meritek tenni amire vágytok :)
2023. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, engem izgatna ha bi a párom és esetleg láthatnám szopni. 34N
2023. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Akkor én leszek a kivétel így októberben. De engem nem izgatna.. .sőt hatalmasat csalódnák is, ha az én nőcsábász férjemről kiderülne, hogy egy másik f@szát szopta.

Annyi szép nő van, miért kellene egy borostás pasinak a másik pasi szőrös farkát szopnia...

2023. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!