Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a szexualitásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a szexualitásom?

Figyelt kérdés

Lassan kezdek megőrülni tőle és félek hogy egyedül maradok. Már jobban beleástam magam a témába, de nem tudom eldönteni sehogy sem. Talán a "queer" lenne a jó kifejezés, de nem tudom..


Lány vagyok és tetszik a lányok teste. Viszont az hogy egyszer hozzáérjek az már nem menne. Tetszett már lány, de fiú is és egyik nemmel sem tudnám elképzelni a testi kapcsolatot. Rengeteg fiú kiszemeltem volt. Ha jól számolom akkor hét-nyolc is lehetett. Lányok közül csak egy, de az is már elmúlt november táján. Nem tudnám elképzelni hogy lánnyal, hanem hogy fiúval éljem le az életem. Sőt, a lányok testére visszatérve. Videókon tetszik, de egyébként ez sem nagyon az én érdeklődési köröm mert.. egyikkel sem menne a testi kapcsolat.


Értem, aszexuális, de fogalmam sincs.. a romantikus érdeklődésem bi-kíváncsi lenne?


Homofób megjegyzéseket nem kérek<3



2023. ápr. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Asexualis és a romantikus köröket tudnék így belőni de hogy a kettő így van e nem tudom . Ha így érzed és ez segít magadat megérteni akkor ezeket az irányokat lődd be a többit meg majd hozza a tapasztalat :) ismerd ki magad hasonló emberek körében vagy beszélgess velük biztos lenne itt olyan aki tud majd neked segíteni.
2023. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg elég fiatal vagy, és össze vagy zavarodva a sok fogalomban. Miért kell ragaszkodni a címkékhez? Egyszerűen maradj nyitott, kísérletezz, és majd alakul.
2023. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A női test mindkét nemnek tetszik, akár fiú akár lány legyél.
2023. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Enyhén biszexuális vagy. Ha már a fogalmak érdekelnek: heteroromantikus = mindkét nem izgatja szexuálisan, de érzelmi kapcsolatot csak az ellenkező neműekkel tud kialakítani (a biszexek többsége ilyen egyébként).
2023. ápr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is, ha mindenképp kategóriát keresel, hogy heteroflexible. Inkább hetero, de nyitott a saját neme iránt is.

Egyébként én is úgy gondolom (nőként), hogy egy szép női test nagyon is tetszik a nőknek. Legfeljebb nem vallják be, mert egyes nőkből irigységet vált ki, nem vonzalmat. Ha nem akarsz nőkkel semmit, csak a látvány tetszik, az még nem homo kategória.

2023. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!