Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket kötöztek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket kötöztek már meg kötéllel, vagy ragasztószalaggal? Mesélnétek történeteket?

Figyelt kérdés
Vagy úgy, hogy csak a fejetek látszott ki?

2023. máj. 2. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
A fetiseidnek meg mindig megvan a maga foruma, nem itt kellene ezt tolni.
2023. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Én kötöztem csak.


F

2023. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy osztálykiránduláson amíg aludtam bebaszva. Nem hagyták rajtam a boxert...
2023. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Subokat rendszeressen kikötik mindekettővel és nem csak kikötik és csá hanem kikötik és jól elverik. Fához, ágyhoz, oszlophoz stb ami jön.

pl nagyon közelről ismerek egy subot!

2023. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Kötéllel igen, ragasztó szalaggal még nem, de azt nem hiszem hogy engedném is. Egyébként is selyem köntöseim megkötői jobbak, meg van bilincsünk is ha kell:)
2023. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokróccal és paplannal, majd bedobtak az ágyneműtartóba. Voltunk 13 évesek a srácokkal. 😆
2023. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!