Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki hogy coming outolt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy coming outolt?

Figyelt kérdés

Valahogy kiderült rólatok, vagy magatok mondtátok el? Hogy reagáltak?

Mikor történt?

Kort és nemet írjatok légy szíves illetve, hogy biszex vagy meleg/leszbi.


Én 26/F



2023. jún. 19. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Én még sehogy, unokatesómnak próbáltam jelzéseket adni, hogy vegye észre, de vagy nem akarja, vagy nem meri...

28f bi

2023. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szorongva, sírva...

Aztán le lettem tolva, hogy miért kellett ezt ennyire túlaggódni, és miért nem tudtam hamarabb kinyögni, mert ők már egy éve tudták és várták, hogy beavassam őket.

Soha rosszabbat.

2023. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Magyarul pajtás!!🤣
2023. jún. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fokozatosan történt, a legjobb barátaim rákérdeztek, és köztük is vannak melegek, szóval aki megkérdezte annak elmondtam, de nem vertem nagy dobra. Idén lett barátnőm, és kezdetben kicsit titkos volt a dolog, de egy ideje járunk kézen fogva stb és így már nem titok. Egyikünk családja sem fogadta túl könnyen, először nem akartak hinni nekem, amikor sírtam a fürdőben még akkor is azt gondolták, viccelek...

Nem kell szerintem elsietni a dolgot, de már 26 évesen talán komolyabban fognak venni, ha szépen fokozatosan elmondod az embereknek aztán ha összejössz valakivel, már biztos nem lesznek kétségeig, remélem el is fogadnak.

2023. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Gimis osztálytársaimnak fejtettem ki először, bár közülük páran már a felismerésem előtt, a korábbi megjegyzéseim, a kisugárzásom alapján pontosan tudták, hogy mi a helyzet velem, szóval nem mondtam újat nekik. 😂

Viszont szülők, családtagok előtt soha nem fog megtörténni, mert azonnali hatállyal kitagadnának, és ebben nincs semmilyen túlzás.

Nem egyszer tettek már megjegyzést rá, hogy ha kiderül rólam, soha többé nem állnak szóba velem.

Egyébként az esetemben nem is létszükséglet ez a coming out mizéria, mert hosszú távon egyértelműen férfivel képzelem el az életem, családot szeretnék. Nem kell mindenkinek tudnia, hogy a női nemet is vonzónak találom.

23/N/Bi

2023. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
valahogy nem is kellett igazán, vagy nem volt nagy jelentősége, rákészülés, mindenki látta hogy mennyire kerülöm a pasikat.sosem készültem, hanem ha úgy alakult a beszélgetés, akkor elmondtam és mivel előtte soha nem beszéltünk pasikról, nem volt kínos. pl. egyik barinővel elkezdtünk pasikról beszélni, aztán úgy reagáltam, hogy engem ugyan nem fogsz látni pasizni.. na aztán adta megát.. családba meg szülőknek mondtam, aztán mivel nem vagyok szoros kapcsolatban a családdal ( pedig szeretem őket ) mondtam apunak hogy nyugodtan elmondhatod a többieknek. aztán gondolom szóba kerültem, és elmondta nekik. apunak se kellett magyarázni, mert látta mennyire ragaszkodom a tanárnőmhöz, meg visítva sírok miatta. anyunak se kellett igazán. látta ő is a túlzott ragaszkodást. én olyan vagyok, hogy olyan látványosan ki tudok borulni egy nő miatt, hogy azt rögtön leveszik. egy másik barinő előtt is így volt, ő mondta ki hogy te a nőket szereted ugye? - nem volt nehéz kitalálni miután vörösre sírtam egész nap egy látványos veszekedés után egy nővel a szemem. azoknak volt nehéz elmondani akiket szerettem. mert heterok voltak :O :O
2023. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hát talán 5 tudják rólam hogy pán vagyok. A szüleimnek is elmondtam, de nem vesznek róla tudomást csak mikor mérgesek rám akkor szokták hozzám vágni, hogy undorító vagyok és beteg vagyok es nem vagyok normális. Szóval ez inkább egy vihar előtti csend. Apám már látta a barátnőm és akkor csak nézte csendben hogy megolelem. Igazából inkább csak a mostoha anyámtól félek. Bár Apám is szokta mondogatni, hogy kitagad ha nem fejezem be.... Szóval... A többi 5 ember jól fogadta. És megkaptam hogy érezhető volt, hogy nem vagyok meleg.
2023. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Heteró*
2023. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!