Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok szoktátok így húzni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktátok így húzni a párotok vagy más férfiak agyát a melleitekkel?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jún. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hál istennek nincs ilyen lógós mellem....
2023. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ilyet altalaban olyan kerdez aki eleteben nem latott meg not....
2023. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Nagy melleim vannak, bármit teszek, odavonzza a tekinteteket, még ha nem is szándékom húzni vele senkit. Viszont furcsa módon a párom az, akire a legkevésbé hat, ő inkább a fenekemre van beindulva.
2023. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Szereted ha néha megbámulják a melleid? Mennyire zavar hogy a párodra nem hat, és inkább a fenekedért van oda jobban?
2023. jún. 19. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
4: Őszintén szólva hidegen hagy, ha mások megbámulnak. A mellem soha nem volt erogén zónám, régen mással még zavart is, hogy annyit foglalkozott vele, a párom viszont alig. Megbeszéltük, hogy tetszik neki, de a fenekem sokkal jobban felizgatja és ez mindkettőnknek jó így. Előtte pl. randiztam egy mellmániás pasival, aki egyértelműen jelezte, hogy az érdekli belőlem a leginkább és engem egyáltalán nem vonzott, hogy szexeljek vele, nem is lett belőle semmi, pedig azóta is bombáz, holott tudja, hogy lett párom.
2023. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Én sokkal inkább mell párti vagyok. Egyáltalán nem fontos hogy nagy legyen. Voltak kisebb mellű baratnőim, de ha nagyobbak, és formásak akkor szeretek velük többet foglalkozni szex közben. Zavarna egy egy nagyobb mellű nőnek ez nem tetszene, de neked legalább szerencséd van a jelenlegi paroddal.
2023. jún. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!