Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes még így maszturbálnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még így maszturbálnom,nem lesz bajom?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem nagyon kemény a szerszám,vagy a korom miatt, vagy a magas vérnyomás miatt, vagy az alkoholizmusom miatt.Egy héten egyszer azért még kiverem, de anyag már alíg jön, nem is spriccel, csak úgy "kijön".tegnap kivertem, viszont, ma is kívánom,meg lenne rá az ihlet,csak tudom hogy sokminden nem jönne már ki,csak egy kicsit lüktetne.nekiállhatok így kiverni? nem lesz tőle bajom? nem fogok így többet ártani, mint használni?

találhatok így még meleg partnert magamnak,hogy csak szopni tudnám őt, de neki sok öröme nem lenne bennem?



2023. júl. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal vagyok relatíve.

Néha nekem is alig jön ki cucc de nem azért verem, hogy lássam a gcimet hanem mert élvezem...

Igazából sosem érdekelt mennyi jön ki.

Ha élvezed akkor sztem mindegy.

2023. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezen lehetne változtatni… esetleg letenni az alkoholt, ami eléggé befolyásolja ezt. A koron nem lehet, viszont az utóbbin igen. Akár segítséggel.
2023. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi. Fiataloknak rengeteg az energiájuk, ezért bírják naponta akár többször is. De! Ezt sehol nem tanítják, pedig több könyvben is olvastam: 40 felett már 3 nap szükséges, hogy minden újra termelődjön! Csak akkor tudod többször kiverni, ha gyakorlod a magömlés nélküli orgazmust, egyébként a heti 1-nél több nem is fog menni. Üres zacskóval még a vágy is elhal, a merevedés sem lesz teljes. Ha teheted, olvasd el a Mantak Chia A multiorgazmusos férfi című könyvet. Taoista szex, tudom, európai szemmel kissé misztikus. De sok alapigazság van benne. Még ha nem is akarnád gyakorolni, megismerni nem árt. Kicsit változtatnod kellene az étkezésen, Cinket szedni, sportolni. Hidd el ebben a korban már nem a spriccelés a pláne az egészben.Én úgy is élvezem, ha csak minél tovább mereven tartom. Magömlés kierőszakolása nálam is 20 méter árokásásnak felel meg 1 méter mélyen. :) Ha nem muszáj ne erőltesd, mert tényleg kikészít. Viszont a vágyat és a merevedést minden nap edzeni kell, hogy ne múljon el. Spriccelés nélkül, amíg csak kibírod. Érted?
2023. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz magadnak szexshopban venni, vagy készíteni, húzzál a tövére egy gyűrűt, attól keményebb lesz. Lankadtan fel kell mennie lazán, és merevedéskor beledagad. Ez a jó méret. Árulnak is, de én készítettem, szilikonból is van, fémből is van. Kicsit vsatagabb lesz a vége, de legalább jó kemény, mert nem ereszt le. Ha lelankadt, visszaáll a keringés, mivel úgy lazán kell mozognia.
2023. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 hogy mi van? 50 elmúltam, naponta akár többször is ki tudom verni, spriccelek is, a multiorgazmus meg az nálam, hogy nem hagyom abba, és elmegyek még egyszer. Annyi változás van, hogy kevesebb benne a fehér cucc ha naponta verem, mint 15 évesen
2023. júl. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Örüljél neki. Nekem már 3 napig utána nincs ondóm. Amíg ezt könyvekban nem olvastam, nem értettem, mi van? Kevin Leman: "Szexre hangolva" egy amerikai pszichológus könyve, ugyanezt írja az idős férfiakról. Idézek: "Mi változik a férfiaknál? Kamaszfejjel még egy autósmagazint olvasva is izgalomba tudtak jönni. Azok az idők elmúltak barátom. Ne érje önöket váratlanul, hogy a kisfickó sokkal ritkábban lesz fickós.Az erekciójuk szintén más lesz, jóval puhább. Ahogy isősödik, olyasmivel találkozhat amit a húszas éveiben el sem tudott képzelni: Az ejakuláció nélküli szexszel. A feltöltődés ideje is változik a korral. Órákat, vagy akár napokat is várhat, mire készen áll egy újabb menetre." - Ezeket egy több millió példányban kiadott könyvből idéztem, nem én találtam ki. Örüljön az, aki 50 évesen még fickósnak érzi magát. Szerencsés az alkata genetikailag, vagy sokat sportolt, azért bírja még. De előbb- utóbb őt is utoléri a végzet.
2023. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 50 évesen még nem vsgy olyan idős. Nem mindegy mikor íródott a könyv. 30 éve egy 60 éves idősnek számított, most még csak nem is nyugdíjas
2023. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek is az alkoholizmus és a dohányzás az oka, és hogy nem használja eleget. Olyan mintha arról panaszkodna hogy 3 naponta egyszer kel fel az ágyból és akkor is csak 10 percet jár, de már 3 éve, és mostanra alig tud járni.
2023. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 De akinél a "metabolikus négyes" jelen van, azoknál bizony már 40 felett jelentkezik a baj. Elhízás, dohányzás, magas vérnyomás, vérzsír, esetleg még cukorbetegség, akkor megpláne.
2023. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, ebben igazad lehet #9
2023. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!