Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vágynak e a nők is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágynak e a nők is olyan masszázsra titkon egy szalonba ami számukra nem hagyományosan hanem "boldog befejezéssel" ér véget?

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem

Max otthon egy pasival akivel egyébként is akarnék szexelni

2023. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem tudott kielégíteni a masszőr.
2023. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Joni maszazsnal alt van orgaumus

Alt jobb erosebb mint pasival.

Szoval van ilyen

2023. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor elképzeltem már, de nem ezekkel a masszőrökkel akiket ismerek😂. Egyébként nekem ez bakancslistás.
2023. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Volt már hasonló. Csak nem volt orgazmusom, hiaba masszirozta ott is. A pasi abszolut nem jött be, pedig nagyon jokat beszélgettünk. Aztán szerintem belém szeretett, ugyhogy inkább megszakitottam a kapcsolatot.

Azota se masszirozott ugy meg senki, pedig ugy szeretem mint egy fétist, az izmaimnak meg tenyleg szüksege van rá, meglepő mennyi helyen is.

Ez van.


(Nem kérek privit, már férjnél vagyok)

2023. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha szingli lennék, én lennék az egyik törzsvendég.
2023. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Rendszeresen jarok masszazsra.

Intim es joni masszazsra.

Mindig van orgazmusom es mindig aokkal erosebb mint szex kozben.

Masszazsnal tenyleg vegigerintik a tested nem csak az erogen zonakat 10 perc alatt. Hanem alapos 1-2 oras maszirozas van bar inkabb inkabb olyan finom simogatasfele. Nem csoda h az orgazmus is erosebb. Eddig egy pasim sem volt hajlando 20 percnel tobbet szanni az elojatekre de abbol is nagyreszt ot kellett. Igy hogyan induljak be ha visszafele alig kapok valamit?

2023. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

7-nek

Én meg eddig az összes nőt, akivel együtt voltam, akár egy óráig is "előjátékoztam", 1-3 orgazmusig és csak utána kezdtem (tünk) velem foglalkozni.

És mennyire élveztük mindketten :-)

2023. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Feleségemnek tudott élményt okozni a masszőr barátunk
2023. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!