Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sracok mennyi ideig birjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok mennyi ideig birjatok a dugast mielott elelveztek?

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat varok, konkretan az erdekel, hogy elojatek stb utan amikor beteszitek onnan mennyi ideig birjatok folyamatosan mielott elmennetek. Ja es ne irjatok olyat, hogy nem az orat figyelitek olyankor. Koszi

2023. júl. 14. 05:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem így működik.

Mindenkinél más más, sőt egyazon személy esetében is. Sok tényezőtől függ...

Én is van, hogy 2 perc után már ott vagyok, van, hogy 10 perc, de volt már 30 is, az mondjuk ritka.

2023. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
fel perc es fel ora kozt barmennyi lehet. Sok mindentol fugg. Ha napi szinten szexelek akkor nem megyek el hamar, viszont ha mar egy ideje nem volt szex akkor gyorsan. Ha egymas utan van tobb menet is akkor a masodik es harmadiknal sokaig birom.
2023. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Vàltozò 27/f

A jelenlegi pàrommal 4-5ève vagyunk eggyütt

Ès volt olyan is hogy amint betettem a csokrot szinte azonnal elèlveztemn:O ez 2x

Aztàn volt 3x eggyàltalàn nem èlveztem el sehogy

Viszont àtlagosan olyan

15-25perc

Nameg az extra lassùra elhùzott többòràs fullasztò erotika :D

Az hètvègèn esedèkes mikor mindketten szabadokvagyunk ^^

2023. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Leginkább partnerfüggő, de múlik a fáradtságon, lelkiállapoton is.

Általában olyan 10-30perc között bírom. A legrövidebb 1perc volt, a leghosszabb pedig több, mint két óra.(De őszinte leszek: ez utóbbit már nem élveztem annyira, mint a 10-20perces meneteket szoktam.)

2023. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!