Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Őszintén lányok, nők, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén lányok, nők, mennyi idő után van az az érzésetek, hogy "basszus, ez megint ilyen hamar elsült?"

Figyelt kérdés
Ugye nagyon sok férfinél gond ez, hogy túl gyorsan elsül, a nő meg még folytatná. Mennyi idő az, amikor dugásnál, vagy egy szopásnál úgy érzitek, hogy még folytattátok volna, és idegesít, hogy elsül?

2023. júl. 16. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem meg az a gondom, hogy túl sokára megyek el, ami a legtöbb nőnek már gond.
2023. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

5 perc.

Nekem azért kell egy 10-15-20 perc.

2023. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
2-3 lökés után.
2023. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Tök mindegy, a kielégülés a lényeg!
2023. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha van 10 perc egy film kezdetéig a pasim mindig mondja, hogy jajj, ha most szexelünk lemaradunk a film feléről, én meg mosolygok magamba mert pontosan tudom, hogy még a fél reklámidőt is látni fogjuk, nemhogy a film elejét.. de ha kielégülök akkor nem zavar.
2023. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5ös

Ez jó, eléggé magamra ismertem. Pont azért is merült fel a kérdés. Mert fiatalkoromban én is nagyon hamar elsültem mindig. Aztán elég jól megtanultam elhúzni, a jelenlegi párommal is egész sokáig bírtam, még el is tudtam húzni, ameddig akartam. De egy jó ideje már megint úgy érzem, hogy nincs kontrollom, és gyakran előfordul, hogy már 2 perc után végem. Ugyanígy reggeli szopásnál is, alig lendül neki, már el is sülök. Nem tudom mi az oka, de engem zavar. Nyíltan beszélünk róla, ő állandóan azt mondogatja, hogy nagyon izgató neki, hogy hamar elélvezek, mert akkor úgy veszi, hogy biztos nagyon jó volt. Jó is, csak nem tudom eldönteni, hogy tényleg nem zavarja, vagy nem akar megbántani.

2023. júl. 16. 10:54
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha őszintén beszélgettek, akkor szerintem indulj ki abból, hogy őszinte.

A korai dologra meg van megoldás.

2023. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, szopásnál még előny is ha nem kell sokáig csinálni. Nem olyan jó, mint gondolod.
2023. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"A korai dologra meg van megoldás."

Én vagy 15 éve keresem, hatékonyat nem találtam. Mint írtam, volt egy hosszabb időszakom, amikor tudtam kontrollálni, de ha megkérdezed, hogy mit tettem ezért, nem tudom megmondani.

"Hidd el, szopásnál még előny is ha nem kell sokáig csinálni. Nem olyan jó, mint gondolod."

Igen, de azért 1-2 perc alatt ha elsülök, csak túl kevés, vagy nem?

2023. júl. 16. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mióta van szexuális öntudatom, problémám a hamar elélvezés. Kamaszként így sosem értettem a neten lévő embereket. Miért nem állsz meg? Ugye tudod, hogy ha abbahagyod, akkor nem élvezel el? Csak állj meg a mozgásban elélvezés előtt megfelelő idővel és hagyd lankadni az aktuális felajzottságot.


Nem értem. Már a kisgyerek is tudja, hogy ha vakarja és már kezd fájni neki, akkor nem vakarja tovább. Ebben mi az, ami annyira megtalálhatatlan egy felnőtt embernek? Ha mozogsz élvezel, majd elélvezel. Akkor ne mozogj amikor közel vagy már hozzá és a szerelmed még nem élvezett el.


Na mindjárt ki is írok erről egy kérdést...

2023. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!