Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kezelik az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezelik az orgazmus visszatartását sokan úgy, mintha nem lenne egyszerű a megoldás?

Figyelt kérdés

Mivel nekem nagyon érzékeny ez a dolog már kiskamasz korom óta, így pontosan tudom milyen a szociális viszonylat ebben. Már kiskamaszként is olvastam itt gyakorin a kérdéseket rendszeresen, hogy mit csinálhatnának, hogy ne élvezzenek el olyan hamar, és írták a 2 meg 3 perceket.


Miért nem egyértelmű az embereknek, hogy a szexuális ingerlő mozdulatokat abba kell hagyniuk? Mivel nekem kamaszként 15-20 másodperc alatt már végem volt, már legelejétől nem volt más választásom, mint hogy folyamatosan megállni és megállni, és sok perc után már tovább bírtam, mint 20 másodperc, és évek alatt a rendszeres gyakorlással meg már alapjáraton sokkal tovább, mint 15-20 másodperc.


Ennek sose olvastam utána, hanem a legelső alkalomtól már reflex szerű volt. Egyszerűen, mert nem voltam értelmi fogyatékos, aki azt hiszi, hogy a másik minden jelet eltakarva elélvezett 15 másodperc alatt. Ezért hát megálltam a mozgásban aztán lassan mozogtam, meg gyakoroltam mentálisan, és a többi.


De ugye a kérdésem lényege, mivel még most is látom ezeket a kérdéseket, hogy miért van ez? Miért nem egyértelmű, hogy ha nem tolod be-ki folyamatosan a kukacodat, akkor a fizikai inger is megszűnik. Úgy viselkednek a kérdésekben a pasik, mintha valaki fegyvert fogna a fejükhöz, hogy amint bedugták, nekik folyamatosan mozogni kell megállás nélkül, vagy megölik őket. Miért??


Ha te ilyen vagy, miért kell megkérdezni, vagy önline kérdés nélkül gondolkodni azon, hogy vajon mit csinálj, hogyan ne élvezz el pár perc alatt, miközben a fizikai mozgásból származó fizikai inger az, ami miatt elélvezel? Miért nem egyértelmű, hogy ha megállsz, nem élvezel el, és amint folytatod, nem ugyanonnan indulsz, hanem az inger hulláma visszaesett? Mi ezen a nagy kérdőjel, vagy ismeretlen, ami megfejthetetlen?


Most van egy szexkapcsolatom, ahol mondta a lány, hogy neki is mondták, hogy jaj bocsi, és majd folytatjuk.., de miért?? Miért nem állsz meg pár másodpercre, és utána folytatod?



2023. júl. 16. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert a férfiak többsége egy primitív ostoba bunkó ösztönlény aki amúgy leszar mindenkit csak neki jó legyen és kész. Szexuális kultúra? Nem is hallottak ilyenről.
2023. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azok akik még tudatosan keresik a megoldást! Azok miért keresik, miközben csak annyi, hogy hagyd abba a mozgást?
2023. júl. 16. 20:15
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyet értek ez nem annhira fekete-fehér… Az időzitésen hatalmas hangsúly van az sem jó ha túlságosan vissza esik az izgalmi állapot, ugyanis ahogy mondtad te is, vannak akik nem képesek visszatérni, vagy csak nagyon nehezen. Arról nem beszélve, hogy amikor már lendületben vagy, nagyon nehèz tud lenni megállni. Iszonyú erős önfegyelem kell hozzá, persze ezt is, mint sokminden mást is rengeteg gyakorlással sokkal könyebbé lehet tenni. Nem lehet ezt megtanulni egy éjszka alatt tökéletesen kontrollálni.
2023. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Nincs rosszabb, mint amikor 2 percenként megáll a pasi. Akkor inkább élvezzen el hamar aztán elégítsen ki szájjal/kézzel.
2023. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az offolókra nem reagálok.


9#, Miért kéne hozzá bármekkora nagy önfegyelem? Pusztán csak nem szabad egy parasztnak lenni, akit nem érdekel a másik.


Természetesen nem azt írtam, hogy fekete-fehéren, mint a gép megállsz. A lényege az írásomnak, hogy megállsz, nem pedig végignyomod a programot bármiféle behatás nélkül 2 perc alatt.


Gyakorolni kell. Ez a lényeg. Kell, mert ha nem akkor csak még jobban megtanítod a testednek, hogy végig fut a 2 perces porgram és elsülés.


10#, Ez is egy jó és új nézőpont, amivel nem találkoztam még konkrétan, de ez is más. Amikor pasi, nem pedig szűt fiúcska, akkor már évei voltak gyakorolni, és már nem kéne ennek a problémának fenn állnia. Ha meg fenn áll, akkor úgy kéne csinálni, hogy ne okozzon gondot se magánál, se a lánynál.


Meg ezt meg is lehet beszélni. Ha éppen veled kezdi el ezt gyakorolni a fiú, akkor megbeszélitek, hogy meddig bírod ezt tolerálni, meddig kényelmes, és azon felül mi történjen.


---


Ha a modetárotok nem törlik az offolókat, ki írom megint a kérdést, mert nem igazán kaptam választ még, illetve nem teljeset, de már ez az írásom a második oldalra kerül.


Röviden akkor még egyszer.


Miért kezeli úgy pár férfi ezt a problémát, mintha tilos lenne neki megállnia, miközben tudja, hogy ha nem áll meg, akkor a párja nem élvez el? Miért nem gyakorolnak? Miért kérdezik mit tehetnének, miközben mindenhol azt írják a neten, hogy gyakorolj, aminek a legeslegelső lépése, hogy lassabban csinálod, nem a magad szexuális izgatására figyelsz közbe, és ha túl erős úgy is, akkor megállsz?


Eddigi válaszok összesítve, hogy ha gyakorlatlan vagy még, és rosszul csinálod a megállásokat, akkor kiestek a ritmusból, akár "végleg"(6#), és ha ugyancsak gyakorlatlan vagy még, akkor a lánynak sem tetszhet(#10), bár ez ugye megbeszélés kérdése is, és tényleg nagyon kicsinek kell még lenni ahhoz, hogy úgy csináld ezt, hogy a lány két percenkénti újrakezdésnek élje meg.


Ettől még a kérdésemre egy teljes választ nem kaptam még, de ha szeretnétek linkelhetek kérdést, ahol a kérdező teljesen együgyüként viselkedik, mimtha nem is ő mozogna, hanem a teste magától, ami felett nincs uralma. Miért?

2023. júl. 17. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem érted a nők működését, az a baj. A női orgazmushoz egy állandó, majd egyre intenzívebb és ugyanúgy állandó izgatás kell. A te módszereddel nem sok nő élvezne el, inkább elmegy a kedv, főleg amikor látod a pasin hogy kínlódik ezzel.
2023. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a moderátoroknak a minőségi törlést.


Aki érti amit kérdezek és nem várja el, hogy kifejtsem mire gondolok, és nem hiszi azt, hogy azt kérdezem, hogy miért nem viselkednek gépként, akik 2 percenként hirtelen megállnak és várnak fél percig semmit sem téve, kérem válaszoljon.


Továbbra is érdekel, miért viselkednek úgy sokan, kezelik ezt a témát, mintha nem lenne választásuk, döntésük afelett, hogy mit csinálnak és hogyan.


Köszönöm.

2023. júl. 17. 09:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször szerintem azt érdemes tisztázni, hogy igazából mi a kérdésed, mert nekem ez sem teljesen világos. A kérdésedből, és az adott válaszaidból sugárzik a feszültség, de senki nem érti mit akarsz megtudni igazán? A gyorstüzelőségedre keresel megoldást, vagy az érdekel hogy mások mért nem képesek az ejakulációt kontrollálni?
2023. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akartam válaszolni a kérdésedre, de így hogy az értelmes válaszokat törölteted, így nincs értelme veled szóba állni.
2023. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Törölhetsz akárhányszor, akkor sem fogod megérteni a válaszokat, amik nem tetszenek neked. Akkor meg minek kérdezel?
2023. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!