Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a cuckold szex után rájön a férj, hogy ő meleg?

Figyelt kérdés

Aztán otthagyja a nőt és inkább pasizik?

Biszexeket láttam már, ahol a bull megdolgozza a férjet is, de totál meleg témát még nem.


2023. szept. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden létezik. Bár az nagyon gáz, hiszen úgy nősült meg, hogy nem kívánta a feleségét. Szerintem biszexuálisat akartál írni.
2023. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyszer olvastam itt az oldalon, hogy egy nő belement, hogy egyszer kipróbálják a cuckold szexet.

Pár hónap múlva rájött a nő, hogy a férjét dugja a bull. Aztán össze is jött a két pasi, tehát lelépett a férje.

2023. szept. 14. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
ha egyszer nőt is, férfit is kíván, akkor biszex. Erre utaltam az előbb. Ha nőt sose kívánt, akkor lehet meleg, de akkor a nő is és a férfi is elég fura volt, hogy összeházasodtak. Esetleg ha azt hitték, hogy aszexuális.
2023. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Amikor ilyen történik a pasi már előtte biszex/meleg volt, erről fantáziált, ez izgatta, csak nem merte nyíltan kimondani.

Ettől még a 3-asok, cuckold, többesek, gangbangek 95%-ában totál hetero pasik vannak akik nem akarnak direktben egymással semmit "csinálni".

2023. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ettől lesz biszex, korábban is az volt, de az elképzelhető, hogy valamitől rájön. Az önismeret mindig jó.
2023. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Az enyhe biszex hajlam kijött.

Amin nem is kell csodálkozni, hiszen más fèrfi beleèlvezett,èn pedig kinyaltam.Ezek után elkezdett érdekelni,milyen lenne közösen leápolni egy másik fèrfit,ha màr a nőmből kinyaltam a spermát.

Erre már nem került sor,mert szètmentünk,eltávolodtunk.Azóta semmi ilyesmi nem volt,ès nem is szeretnék semmit férfitól,csak ha barátnő is ott lenne.

2023. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Letezik, hogy ragerjed a faszra, mondjuk a peldadban szereplo ferj egy szemet volt, de szerencsere kiderult a felredugas par honap mulva. Kifogtak egy biszex beugrost, bar ha a ferj szervezte be, lehet direkt csinalta es tudatosan akarta kielni a biszex vagyait...
dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!