Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az a férfi aki akkor élvez el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki akkor élvez el szex közben amikor csak akar, hogy csinálja, és mit "érez" addig ameddig nem megy el ?

Figyelt kérdés
Azok szemszögéből akik nem tudják irányítani a magömlésüket, nem értik hogy aki akkor élvez el amikor csak akar, mondjuk 20 perc után, az 20 percig mit érez ? "Nem érzi" hogy a farka punciba van, és hogy baromi jó, és 20 perc után mikor el akar menni, akkor mit csinál, hogy mégis jó legyen annyira hogy elmenjen ?

2023. szept. 19. 15:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Régebben toltam 1-1.5 órás meneteket, ma közel az 50hez, megelégszem 20-25 perccel. Általában mindig tudtam irányítani, kivéve lovaglásnál. Volt egy angol csajom szép nagy dudakkal, közel a 4ohez, akkor voltam 30 körül. Ő szinte csak úgy tudott elmenni,hogy elkezdett lovagolni rajtam, először lassan, majd kicsit gyorsabban, majd egészen gyorsan. A végén hiába mondtam neki állj már le, mert elmegyek, mivel ő igy jutott orgazmushoz, csak ritkán "engedelmeskedett ". A végén már azt csináltam, hogy világháborús jelenetet képzeltem el,hogy a loveszarokban vagyok. De amikor egy brutálisan szép dudáju szőke nő eszméletlen gyorsan lovagol rajtad, és érzed hogy hamarosan orgazmusa lesz a fszodtól, ilyen jeleneteket azért meglehetősen nehéz tartósan az ember agyában megjeleníteni. Legtöbbször sikerült visszatartanom a magomlést de minden tudásomra szükség volt. Amikor meg elélvezett, hálája jeléul fogta magát, és már ment is le a szájával és szívta ki az összes anyagot. Stephanie, örök hála ezekért a gyonyorokért!

Amúgy relatíve kevés ideig maradtunk együtt, egy évig.

2023. szept. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%
Megtanulni úgy tudod,,hogy napi szinten vered a farkad, akár egy órát is, de nem mész el. Persze óvatosan ezzel, nehogy megfájduljanak a heréid. Nyilván 3-4-5 naponta el kell menni.
2023. szept. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer kivitt engem a közeli kisváros erdejébe, hogy akkor próbáljunk ki valamit, kíváncsi benne vagyok e. Amikor kiértunk már erősen alkonyodott. Egy erdős terület parkolójában állt meg, annyit láttam több autó is van, és emberek az autók körül. Na mondja, akkor csináljuk. Miközben vettük le a ruhainkat, néhány ember rátapadt az ablakuvegre és próbáltak kukkolni befelé. Nekem új volt ez, Steph láthatóan élvezte. Kis autója volt, így csak a lovaglás jöhetett szóba a hátsó ulésen. Nem tudtam visszatartani, pár perc után elmentem.

Többet nem mentünk, annyira azért nem jött be ez a fajta perverzio, ő meg hálistennek nem eroltette.

2023. szept. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22 1 óra után ne menjek el, csak mondjuk 4 naponta ? Honnan gondolod ezt, tapasztalat hogy így lehet megtanulni ?
2023. szept. 26. 09:44
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen saját tapasztalat, más tapasztalatát csak fenntartásokkal osztanám meg veled. Az egy ora farokverest ne ugy képzeld el, hogy mondjuk nekiallsz és egy órán keresztül vered. Reggel, felkelés előtt verd 10 perc-negyed órát. Aztán napközben, ha van rá lehetőség újabb 10-15 percet, majd este mondjuk lefekveskor megint. Nem szabad tulterhelni a fitymat mert beverzik vagy érzékeny lesz. Szóval erezned kell a határokat. Nem is muszáj 1 órával kezdeni, reggel negyed óra, este negyed óra. Lényeg, tapasztald meg a hataraidat. Nem erősen kell verni, végül is egy pna szorítása sem annyira eros.
2023. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Tudatosan tudom tartani magamat 90-95% között és akkor lesz 100% amikor úgy döntök. Ilyen egyszerű.
jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

21.

nekem az első barátnőm volt ilyen.. jobban szeretett ő irányítani lassabb tempóval.

egyéébként ez a kicsit irányítós csajokra igaz?

jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!