Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőként harmadiknak ? Rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként harmadiknak ? Rengeteg kérdés szól harmadik férfiról, de ha a harmadik résztvevő lány ?

Figyelt kérdés
Fiatal lányként harmadiknak? Mindig is szerettem volna egy párhoz csatlakozni. Viszont a nők a korom s külsőm miatt mikor oda került volna a sor megijedtek s nemet mondtak. Ami nagyon zavaró mert tényleg szeretném… Párok véleménye érdekelne. (Nem hirdetés) 25L

2023. szept. 25. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A korod nem tartom ilyesztőnek, a külsőddel mi a gond szerinted?
2023. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyképűnek tűnhet de elég dekoratív s ezt öltözködési stílusom is tükrözi :)
2023. szept. 25. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Több októl függhet.

Engem azért hívtak harmadiknak mert akartak bevenni egy fiút meg egy lányt is

2023. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fordítva ha így nem megy! A pasiddal együtt ti keressetek lányt harmadiknak! f.
2023. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

A kis szuperhercegnő....a 25 meg nő, fiatal lány mondjuk a 18- 20.


Én felröhögtem vacsi közben a fenenagy önbizalmadon.

2023. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Minket érdekel. Írj, adj elérhetőséget!


Köszönöm!

2023. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi egy négyeshez keresünk lányt (2f 2L) igényes huszonévesek de nem egyszerű. Ha netán érdekel, írj )
2023. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cpt_Obviously ***** válasza:
Harmadiknak kb lehetetlen idegen lányt találni itthon, sokan szerintem feladják, és amikor hirtrlen oda jutnak hogy lehetne, annyira meglepődnek, hogy nem tudják kezelni. Már mi is feladtuk.
2023. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi sokáig kerestünk harmadiknak lányt, mert a feleségem kedveli a nőket is. De sajnos sokáig nem találtunk, így abban maradtunk, hogy kipróbáljuk egy párral. Az viszont nem sült el olyan jól, mint szerettük volna. Rá kellett jönnünk, hogy a 4 az már túl sok volt nekünk, ráadásul a másik nő féltékenykedni kezdett a dolog után.

Ezért aztán visszatértünk az eredeti felálláshoz: inkább várunk a megfelelő hölgyre, de nőt keresünk. Csak most még komolyabb szűrőkkel.

2023. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9# Mi volt a gond a párral?

Gondolkodunk rajta mi is párommal, de még gyűjtjük a tapasztalatokat és élményeket hogy lehetőleg ne szaladjunk bele valami nagy hibába.

Itt is megirhatod ha szeretnéd de jöhet privibe is ha nem akarod offolni a topicot.

2023. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!