Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Cici méret növelhető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cici méret növelhető?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve a melleim méretével. A pasim azt mondta hogy a fájdalom jót tesz neki. Belementem hogy csípkedje, paskolja, csipeszeket rakjon rájuk de nem vettem észre változást egy hónap alatt. Tényleg megnőnek a melleim ha fáj?
nov. 22. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a pasid egy agyhalott...
nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak átvert hogy ezeket csinálhassa. :D Műtéttel növelhető...
nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 1-es, nem csak a pasija agyhalott, hanem az is, aki beveszi, hogy ez működik. :D
nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

A pasid kuruzslása a mellméretedet nem fogja növelni, legfeljebb a fájdalomtűrő képességed javul tőle…

A mellizmok edzésével viszont tudsz eredményt elérni. A fejlett mellizmok jobban kiemelik a melleidet. A kosárméreted nem, de a mellbőséged nőni fog tőle. Ezen kívül hideg-meleg váltó zuhany segít feszesebbé tenni a melleidet. Ne félj az edzéstől, mert jó csaj leszel tőle.

nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Rá kéne jönnöd hogy amelyik pasi ilyet mond a szeretett kedvesének, az nyomokban sem szerelmes, hanem ez egy mocskolék önző disznó dolog, hogy ilyet mondott.
nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
rá kéne jönnötök, hogy ez megint egy pasi kitalált kérdése, mert ennyire h*lye senki nincs
nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
#6: Szerintem meglepődnél, hogy milyen hülyék léteznek... :D
nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

azért szerintem ez már a túlzás kategória :D

nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyire buta nők hol élnek? Veled bármit meg lehet tenni ez alapján
nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze,darazsakkal szokták csiptetni, de csak pár napig lesz nagyobb.
nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!