Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik már lemondtak a szexuális életükről?

Figyelt kérdés

Akár testi, lelki vagy egyéb okok miatt.

Miért alakult így?

Mennyire lehet megbarátkozni ezzel?



dec. 8. 16:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Merevedési gondjaim vannak egész fiatalkoromtól. Még egyedül is, nemhogy mással. Több megalázó helyzetbe kerültem már emiatt. Az oka valószínűleg keringési probléma, de nem sok konkrétumot tudtak mondani, ​semmi sem segít. Még a gyógyszer sem oldja meg rendesen.

Egyáltalán nem tudtam megbarátkotni vele. Egy barátnőm volt egész életemben, aki mellesleg elhagyott, hogy kalandozhasson olyan fiúkkal, akiknek működik. Gyűlölöm a testem. Azoknak a nőknek, akik szerint ez vicces, azt mondanám, hogy ez krvára nem csak annyi, hogy nem tudok szexelni. Még reggeli merevedésem sincs évek óta, minden napot ezzel kell megkezdenem, hogy szembesülök a saját torzszülöttségemmel. Nem tudom, ha a saját nemi szervük mondaná fel a szolgálatot, akkor is annyira kedélyesen fogadnák e, mint ahogy a férfiak erekciós zavarán élcelődnek.

Próbálom elterelni a figyelmem, mással foglalkozni, de belülről keserít ez az egész. A normálisaknak 40-50 éves korukig megadattak az ilyen jellegű örömek, vagy még tovább, én meg 30 se vagyok, de elfelejthetem az egészet. Arról nem is beszélve, hogy később családot is szerettem volna

dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

Egyszerűen feladtam, a sorozatos elutasítások után, hogy bárkim is legyen. Belefáradtam. És beletörődtem, hogy soha nem lesz senkim. Egyedül meg nehéz szexelni. Vagyis lehet, de azt nem így hívják. ;)

Igazság szerint annyira már nem is zavar. Barátaim vannak. Mindig vannak közös programok is. Soha nem unatkozom begubózva. De ennél közelebb senki nem akar kerülni hozzám. Nincs testi hibám, nem vagyok kifejezetten visszataszító. Fogyatékos sem vagyok, egyetemen oktatok. Csak valahogy így alakult... Nem hibáztatok emiatt senkit.

A sors fintora, hogy a szüleim is korán meghaltak. A nagyszüleimet nem is ismerhettem. Így most a 30-as éveimben tök egyedül vagyok a világban és valószínűleg ez így is marad. Megszoktam már a gondolatot. Egyedül karácsonykor uncsi itthon egyedül három napig. De azt is megoldom.

dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Én azért mert hiába mondják, hogy csak a férfi csalja meg a nőt ez fordítva is igaz és ez megtörtént velem, már együtt voltuk 1 éve és nagyon szeretem erre arra megyek haza hogy baszik egy palival az ágyunkon ezért szét voltunk és onnantól kezdve akár mikor kapcsolatot keresek ő jut eszembe, és mikor csak simán sexelnék be jön az emlék.
dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Körülbelül ugyanazt tudnám leírni, mint az #1 -es, csak nálam negyven felett úgy egyik napról a másikra jött ez a dolog. Azért az én helyzetem nem annyira elkeserítő, mert bennem van a tudat, hogy amíg jól működött, csapágyasra hajtottam az asszonyt, gyerekek vannak, és unokák. Talán a gyógyszer is majd segít, ha nem leszünk mindketten ennyire taknyosak. A másik: Az asszony már ezért nem hagy el, mert a 40 év az 40 év. Az első húszat ebből végig reszeltük.
dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Nálam az történt, hogy a feleségemnek lett egy szeretője. Azóta én képtelen vagyok vele lefeküdni. Így már július óta nem szexelek. Ő próbál néha kezdeményezni, de semmi önbizalmam az egészhez.
dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Megcsalt a volt barátnőm, azóta gyakorlatilag szexfóbiás vagyok. Filmben is áttekerem a szexjelenetet, annyira frusztrál.
dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Engem valamiért taszít a párkapcsolat gondolata. Egész eddig életemben csak ugráltattak, kihasználtak és sajnos bennem van az is hogy senkinek sem lehetek elég jó. Sok rossz párkapcsolatot láttam már családi és baráti körben így inkább elengedtem a dolgot.

Sajnos nehéz így fiúkkal is barátkozni mert egy idő után vagy lekopnak(ha rájönnek, hogy nem akarok velük összejönni) vagy folyton azt érzem, hogy nyomulnak és így nem tudom elengedni magam. De ki tudja mi lesz még az életemben...

21/L

dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

Jelen.

Nejem libidója elég gyatra és az együttlét sem túl élvezetes, legalábbis nekem. Közel állok a lemondáshoz...

F

dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Csak szerelemből élvezem, de az nem jött össze kölcsönösen. Próbáltam másokkal, de élvezhetetlen volt.

Aztán megkeresett az, akibe évek óta szerelmes voltam, de bevallotta, hogy csak arra kellenék, hogy kiverjem a fejéből egy éjszakára a nagy szerelmét. Ez volt az utolsó tőrdöfés a hátamba. Nem hiszem, hogy valaha képes leszek ezek után levetkőzni férfi előtt. Mindig az van a fejemben, hogy tökéletes külsejű huszonéves bombázókra bármelyik bármikor lecserélne, ha tehetné. Ez a gondolat agyoncsapta a libidómat. Senki nem tzd megközelíteni.

dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
Sokan. De nem én vagyok az.
dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!