Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy a melletek izgatásával volt orgazmusotok?

Figyelt kérdés
En is nő vagyok és kíváncsi vagyok, hogy tényleg sikerült -e már valakinek és érdemes-e erre több időd fordítanom

dec. 30. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen volt
dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Konkrétan nem, de sokkal gyorsabb orgazmusom lesz hogyha közben markolgatom meg simogatom.
dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Érzékenyek a cicijeim, de orgazmus közelébe sem kerülök, ha csak a melleimmel szeretném elérni.
dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem,az nagyon kevés lenne.Puncim az ami csúcsra juttat,a cici azért besegít.
dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt.
dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

26 éves nő vagyok és az utóbbi időben elég gyakran megtapasztalom. Engem egyébként váratlanul ért az első ilyen alkalom, hogy erre is képes a testem. A jelenlegi párommal havi szinten legalább 2x sikerül így elélveznem. Úgy, hogy a csiklóm/ hüvelyem nincs sem előtte, sem közben izgatva. Csakis a bimbijeim.


Különösen könnyen megy olyankor mikor megvan, lehet ez egy extra érzékenység miatt, vagy csak mert olyankor nem mindig megyünk tovább. Így van idő "kivárni". 10-15 perc szokott lenni, ameddig bírom.

ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!