Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van libidó csökkentő gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van libidó csökkentő gyógyszer vagy valami eljárás?

Figyelt kérdés

Idegesít a libidóm,unok és utálok ismerkedni,a prosti túl drága,rossz nő meg nem kell a jókért meg tűl sokat kell kínlódni,zavar hogy mindig kanos vagyok,a maszturbáció nem segít,bizonyos értelemben incelnek mondanám magam bár a külsőm nem tartom rossznak,csak motiválatlan és lusta vagyok.Érdekelne ettől az idegesítő nyűgtől hogy lehet megszabadulni?Van valami gyógyszer vagy egyéb valami?

25/F



jan. 5. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nősülj meg.
jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak már valósághű szilikon babák. Ez már nem sz a felfújható gumizsák kategória, akár vacsorázni is elviheted, keress csak rá!
jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mesélték hogy annó katonaság ideje alatt bróm os teát adtak ilyen céllal
jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem bróm, hanem bromid. Szteroidkészítményekkel csökkenthető, de az összes vényköteles és csak komoly szakorvosi kontroll mellett alkalmazhatóak - értsd nem fogja neked senki felírni, mert semmilyen szervi oka nincs.

A szex meg nem idegesítő nyűg, hanem az egyik legjobb dolog a világon :) Szóval inkább csajozz be.

jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4


Köszönöm a pontosítást!

jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ideig tolható sportok. Túra, hegymászás, síelés, biciklizés, maraton futás. Garantáltan nem fogsz gondolni szexre. Utána igen, sőt, én 300 km tekerés vagy egynapos síelés után kanosabb is vagyok.
jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Off

"300 km tekerés."


Az Igen

Mennyi idő alatt?

jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszer nem létezik. Léteznek antiandrogének, amelyek jelentősen csökkentik a tesztoszteronszintet és ezáltal a libidót is, de ezek egyrészről vénykötelesek, úgyhogy hacsak nincs valamilyen prosztatabetegséged, nem fogja neked felírni az orvos, másrészről a hormonhiányos állapot számos mellékhatással jár a hangulatingadozásoktól a hőhullámokon, a tested nőiesedésén, az erekciós zavarokon és az átmeneti vagy végleges terméketlenségen át a csontritkulásig, amiket nem hinném, hogy szeretnél. Én a helyedben inkább a hozzáállásomon változtatnék. A lustaságon és a motiválatlanságon lehet változtatni, egy jó pszichológus segíthet.
jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg próbáld ki saját nemeddel ha van rá hajlamod.
jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
#9: látom, idén korán volt az aratás...
jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!