Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A leszbikusokat azért fogadják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusokat azért fogadják el jobban, mint a melegeket, mert két nő szexe az egy heteró férfi számára szexi?

Figyelt kérdés
Pl. a középkorban majdnem mindenhol halálbűntetés járt azért, ha két férfi egymással szexelt, de a leszbizés ellen sehol sem voltak törvények.

jan. 10. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltaláltad :)
jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a dolgot!
jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Túl azon, hogy a középkorban a lányokat már nagyon fiatalon férjhez adták, sokszor akaratuk ellenére, így akiket valójában hidegen hagytak a férfiak, még azok sem igazán tudták megélni a vágyaikat, és ezért az emberek számára kvázi nem képeztek akkora problémát sem, mint a férfi homoszexuálisok hiszen elég volt szimplán nem venni tudomást a létezésükről.

Egyébként leszbikusként mondom, nagyon kellemetlen tud lenni, hogy amint valaki megtudja, mi a helyzet, rögtön jönnek a megjegyzések, hogy ,,jajj, nem hiszem el, mutasd, csókoljátok meg egymást". Meg ,,nem is vagy te leszbikus, csak még nem találtad meg a megfelelő férfit. de majd én megtanítalak rá, hogy pasival is jó a szex". Szóval ennek a viszonylagos elfogadásnak is megvannak a maga árnyoldalai.

jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem egészen.

Két nő szexe sem mindig szexi. Sőt, nekem annak idején egy leszbikus pár volt a szomszédom, egyikük sem nézett ki jól. Az egyikük full olyan volt, mint egy pasi, de a másik sem volt szép. Abszolút nem lettem volna kíváncsi arra, amit ezek ketten mit művelnek.


A SZÉP nők szexuális együttlétet tartják szexinek. Az a helyzet ugyanis, hogy a nők általában szebbek, mint a férfiak, így amikor két szép női test egymáshoz simul, az szép.


Hozzáteszem egyébként, hogy én elfogadom az összes LMBTQ embert, de a leszbikus nők kifejezetten nem izgatnak. Azért, mert bennem van a tudat, hogy ők abszolút nem vonzódnak hozzám.

A biszex csajok viszont mások, ha két szép biszex csaj van együtt, az tetszik. Ha szerencsém van, még csatlakozhatok is hozzájuk. 😅

jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként te mit néznél meg szívesebben két leszbikus csajt ahogy begerjedve nyalja-falja egymást, vagy két meleg csákót? Szerintem következik belőle a dolog 😂
jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 StevenUp ***** válasza:
71%

Én azért vagyok elfogadóbb mert a leszbikus nők, kevésbé láttatják magukat. Legalábbis nekem úgy tűnik. Jó biztos van ellenpélda de én kevesebb leszbikus nőt láttam eddig mint homokos pasit.

Ráadásul életem egyik legszebb nője akivel beszéltem elnyert tőlem egy korsó sört, és leszbikus volt. Szóval sokkal több "jópofa" emlékem van leszbikus nőkről, mint homokos pasikról

jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Igen a meleg férfiak feltűnőbbek, akkor is ha nem 2-en vannak, a nő nem fog jobban elnőiesedni, férfiasodni férfiasodhat a viselkedése de nőből van mindenféle.


Szóval 2 meleg férfinál észrevehető, nőknél jóval kevésbé.


A nők akkor is sokan adnak szájrapuszit vagy fogják meg egymás kezét ha nem leszbik..ésatöbbi.


Szóval ahogy kb. #7 is írja

jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nincs annál szebb mint mikor két izmos, izzad férfitest egymáshoz simul.
jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Én meg nőként a 2 szép férfit tartom szebbnek

Miért a férfi akarata érvényesül?

jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!