Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A leszbikus vagy a heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus vagy a heteró lányok szeretik jobban kényeztetni "nyalogatni" mindenhol a párjuk testét?

Figyelt kérdés
jan. 13. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
1 leszbikus lány szereti, az fix...:':D
jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Mivel hogy elég kevés ember szeret szőrrel fedett részt nyalni, és a férfiakra sokkal jellemzőbb a testszörzet (úgy mindenhol), ezért a válasz borítékolható.


Szívesen!

(Hetero férfi)

jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
2. Inkább az borítékolható hogy te buta vagy.
jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából arra gondoltam én is mint a 2-es válaszoló, hogy egy férfi test nem annyira izgató és nyalogatható, mint egy nőé.


Ezért is várom a válaszokat.

jan. 13. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
3-as, te vagy buta. Szerintem a kérdést se tudod értelmezni.
jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát egy másik lány testét nyalnám mindenhol

Egy férfi testét meg nyilván csak egy pár helyen...

jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért ez elszómorító ha belegondolok.....

Egy nőnek férfi test kellene legyen az izgalom csúcsa. Mint nekünk a női test. Mert hát csak a férfiakhoz vonzódnak a nők..

jan. 14. 10:21
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 és ha te így érzed, akkor inkább érdemesebb és logikusabb nővel össze jönnöd. Nem férfival.

Miért jönnél össze egy olyannal akit nem kívánsz teljesen tetőtöl talpig⁉️⁉️

Ha ott van az akit IGEN.

jan. 14. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!