Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl zsidó vagyok, hogy hívjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl zsidó vagyok, hogy hívjam a barátnőm is síelni, nyaralni, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most nyáron, ősszel is 4x voltam tengerparton nyaralni, de mindig ki volt akadva, hogy őt miért nem tudom 1x elvinni. Most is másodjára egyek Ausztriába síelni és ki van akadva, hogy most se hívtam hanem megint a barátaimmal megyek, amire kezd gyanakodni, hogy van valaki rajta kivül akivel szoktam menni, közbe csak túlságosan sajnálom ahhoz a pénzt, hogy két emberre foglaljam ezeket, barátoknak meg nyilván nem kell semmit fizetnem. Hogy mondjam el ezt neki?

jan. 17. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Az úgy nem működne, hogy fizeti ő is a saját részét? Szóval tuti úgy gondolja, hogy te fizess mindent? Meg lehet mondani neki nyugodtan, hogy ha beszáll a költségekbe, akkor jöhet. Feltéve, ha tényleg csak emiatt nem akarsz vele menni.
jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Így, ahogy leírtad. Aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Véleményt nem mondok, mert nem ez volt a kérdés.
jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked barátnő? Ember😔😔
jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Ne foglalkozz vele, nem viszed és kész.
jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
"Túl zsidó vagyok" Aztán meg még mi vagy????
jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod hogy sajnálod rá a pénzt ha még nem jött rá magától.
jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondja "Túl zsidó vagyok" Na jó ember :D :D
jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Miért kellene neki fizetnie a barátnő részét? Fizesse magának. Én sem fizetnek neki egy ilyen utat.


Nem a felesége vagy ilyesmi.

jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Tapasztalatomat tudom megosztani veled, nálam hogy működött.Hátha segít.

Párom 6x annyit keresett mint én, ő ment nyaralni Tájföldre

2hétre évente kétszer is.

Nem voltam irigy, nem is kívánkoztam oda és úgy is a barátaival volt.


Viszont azt megbeszéltük hogy Ithon megyünk welneselni ami csak kettőnkről szól, és én is megyek a barátaimmal nyaralni.

Nekünk ez bevált.


A barátokkal való nyaralásnak előbb utóbb vége van mert jön a család és minden új értelmet nyer.

jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem veszitek észre, hogy ez egy kamu trollkérdés?
jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!