Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Voltál már kikötözve? Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már kikötözve? Mi a jó, mi az izgató számodra benne? Hogy szereted? Hogy lehet fokozni az élvezetet?

Figyelt kérdés
Párom (33 éves nő) szeretné, ha kikötözném az ágyhoz. Az ágykeret rácsos, könnyen ki tudom költözni. Mivel még nem csináltunk ilyet, nem tudom, mire kell figyelni, milyen anyagot célszerű használni (bilincs, kötél, puha sál), mivel lehet (kényelmes vagy kényelmetlen póz) nagyobb élvezetet okozni? Jó, ha folyamatos az izgatás, vagy szereted, ha otthagynak kikötözve?

jan. 25. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen! A játék része, leszíjaz a Tanárnő. Rendesen megpálcáz, nincs menekülőszó, a szíjak nem engednek. Jól megszenvedek, de a végén katarzisszerű élménnyel szállok le. Az igazi szenvedés pár óra múlva jön, amikorra a zsibbadás elmúlik 🙂.
jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
En kiprobalnam de csak ha lesz egyszer olyan baratom. Az elozo parommal ez eselytelen volt. 19L
jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
12. Vele miért nem ment volna?
jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Kedvencem ha egy nő ismerősöm deresre szíjaz és elfenekel.

[link]

Mindketten nagyon beindulunk tőle.

febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
#14 a leszíjazás és fenekelés teljesen meztelenül vagy letolt gatyával történik? Mivel kapsz?
febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Hamar elmenne a kedve egy kis korbácsolás után.
febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon imádom ha kivagyok kötözve, az ágyra vagy akár csak kezem és bokám hátul össze. Kötél szerintem veszélyesebb mint a bilincs, mert a kötél túl szoros tud lenni. Közbe szeretem a pálcáznak, vagy viassz, jégkocka,.....de bevallom adni is szeretem , lányoknak csak. Bocsi srácok
febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt vettünk az OBI-ban kötelet ehhez. Megnéztük melyik kellően vastag és puha.
febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!