Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű, hogy Tinderen férfiak álprofilokkal nőnek adják ki magukat?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy lánnyal, akivel utána chateltem is, de nagyon gyanús, hogy férfi valójában. Írtam, hogy szálkás vagyok és szőrtelenítek, erre kért fotót a testemről, küldtam is egyet, amiben boxerben vagyok. Megdícsért, majd írta, hogy kinyalna.

Ez már gyanús volt, így írtam, előbb menjünk kamerás chatre, de azóta nem válaszolt.



febr. 2. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Na,ezért kell egyből élőre terelni a dolgot!


Aki nem hajlandó élőre menni,az kam vagy faszi,esetleg valami elembété tag.

febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy volt lány, mint én...
febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfodulhat. Ezt úgy előzheted meg, ha csak másik platformon küldesz neki képet, amin látod, h valós.
febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én regeltem már csaj accot, nem tinderre, máshova. Csakhogy lássam milyen a másik oldal. Elég sok gázos csávó írt, ilyen 500-ért mit vállalsz is volt, meg csak dugnálak. De volt aki normális volt.
febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!