Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kolis fiúk!Zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolis fiúk!Zavarna, ha a szobatársatok meleg lenne?

Figyelt kérdés
febr. 13. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Volt ilyen, nem zavart.
febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is volt, nem zavart.
febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Zavarna. Sajnálom, de engem igen zavarna.
febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha kolis lennék, és helyes a srác, még benne is lennék
febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nekem lány lakótársam volt albiban, volt, hogy átjött a pasija, hárman aludtunk egy ágyban:)


De nem kell rosszra gondolni.

febr. 13. 18:23
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Engem zavarna. Egyrészt tartanék tőle, hogy álmomban rám mozdul, másrészt ki nem álhatom a melegek gesztikulációját.
febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6


Miért, milyen a melegek gesztikulációja?


Miért mozdulna rád?Ha lánnyal lennél egy szobába te se mozdulnál rá, gondolom.

febr. 13. 18:31
 8/18 anonim ***** válasza:
#5: Ha nem kell rosszra gondolni, az azt jelenti, hogy jóra kell gondolni, tehát megvolt neked is a csaj. A pasija mit szólt hozzá?
febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8


Szerintem félreérted a felállást:D

febr. 13. 18:49
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

20/F

Sziasztok, engem nem zavar ha nem irritáló maga a személysége. Tavaj 3-an voltunk szobatársak egyik biszexuális volt, mind hármunk közül meg volt a tisztelet és bírtuk egymást sőt ketten meztelenül is aludtunk, sem engem nem zavart a másiknak a farka, sem az enyém másnak, közös tusoláskor is látod másnak a farkát, BASIC anatómia. Volt hogy merevedésre keltünk es el rohogtunk egymáson hárman mivel NORMALIS dolog.

Itt a kommentszekcióba olvastam hogy valakit zavarna ha rá mászna, ki mászna rád? hagyjuk már ember felnőttek vagyunk, ha nem tudsz közösségben élni EMBEREKKEL úgy hogy FÉRFIAK vagytok akkor mit keresel ott? te se másznal-rá másra megbaszni. MIAF.

febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!