Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kollégiumi önkielégítés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumi önkielégítés?

Figyelt kérdés
Egy szobában hárman vagyunk, és néha éjszaka hallom, hogy az egyik fiú mocorog hosszú percekig, aztán egy idő múlva hallkan, de furcsán veszi a levegőt. Nemrég találtam a szemetesben egy óvszert tele spermával, de biztos, hogy nem volt lány itt, mert nem jöhet be. Szerintetek éjszakánként veri a farkát? Mertha igen, akkor ez undorító szerintem, persze bárki maszturbálhat, de az ilyet egyedül kell csinálni.
febr. 25. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kolis voltam, bár én nő vagyok.

Mi zuhanyzás alatt oldottuk ezt meg.

Úgy soha nem csináltam, hogy a többiek is ott voltak.

febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebbbe semmi

Ennyi idősként koliba mi is csináltuk

Legtöbbször a zuhany alatt de olykor szobába a takaró alatt vertük ki

Természetes szükséglet

febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 Én pasi vagyok, de simán kivertem a zuhany alatt.
febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, az első években szintén a zuhanyzóban segítettem magamon. Később amikor olyan lett a viszony a szobatársammal, megegyeztünk egy jelszó an ami azt jelentette hogy egy óráig ne jöjjön haza :D
febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Hát, jobb, mint egy jelszó arra, hogy most dugja be a fülét. :D

Amúgy ezt ő is alkalmazta?

febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi simán csináltuk éjjel a takaró alatt félhomályban, ha valaki meglátta a másikat közben, nem csinált belőle problémát.
febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
hát akkor segits neki
febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Szomorú, hogy te ezt undorítónak találod. Mindenkinek vannak igényei és nyilván egy koleszban még nehezebb privát szférát találni. Hol láttad leírva, hogy ilyet egyedül kell csinálni? Hetero srácok is csinálják együtt anélkül, hogy meleggé válnának. Mégis mikor oldja meg szerencsétlen? A zuhany alatt, ahol még többen láthatják? Vagy zárjon ki téged a szobából, amíg csinálja?
febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!